Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki ez a...

Szerintetek jól néz ki ez a felső?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Szoknyákhoz gondoltam.



2023. jún. 6. 11:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2023. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Csinos
2023. jún. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Enned kéne... Kérsz egy pizzát? ☝️😋🙂
2023. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
8%
Ribis
2023. jún. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
41%
Borzasztó. Olcsó hatású, csúnya, ízléstelen. Ha fizetnének se venném fel.
2023. jún. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
8%
3-ast miért kellett lepontozni? Bár nem a kérdésre válaszolt, de az tény, hogy a kérdező (már ha ő van a képen) anorexiás. Ha meg majd belehal, akkor jön a rinyálás, hogy DE MÉÉÉÉÉÉ NEM SZÓÓÓÓT SENKIIII? Hát 3-as szólt, és már ez is baj.
2023. jún. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%

6-os:

Azért, mert egyrészt nem a kérdésre válaszolt.

Másrészt, mert gúnyosan tette a kijelentését.

Harmadrészt, mert más testsúlyát cikizni gáz.


Attól, hogy a kérdező vékony még nem lesz automatikusan anorexiás. Nekem is van két olyan ismerősöm aki zabál egész nap de vékonyabb mint a képen lévő lány. Egész egyszerűen van akinek ilyen a genetikája.

Másfelől ez a két ismerősöm is non-stop kapja a beszólást, szóval a "nem szól senki" baromira nem lesz igaz bármilyen testalkat is vagy.

Harmadrészt, mindenki a saját életéért felelős. Az anorexiálisok sem halnak meg egyből, általában mikor elkezdenek legyengülni akkor kórházba kerülnek és ott kapnak megfelelő tájékoztatást. Szóval nem az lesz, hogy egyik nap csak nem kel fel, így nem is fog senki se rinyálni.

A kérdező azt kezd az életével amit szeretne. Szerintem a kép láttán így is kapott legalább 5 privátot férfiaktól, hogy közösüljön velük mert nekik ez a testalkat jön be.

Én sem szeretem (nőként) ezt a vékonyságot de eszembe se jutna beszólni a kérdezőnek PLÁNE olyan gúnyosan mint a 3-as.

2023. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Teljesen rendben van ez a felső. ☺️
2023. jún. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezetten jól nézel ki benne.

De a második képen látszik a melltartód pántja. Az első kép lapján elvagy anélkül is, az a változat (1) ízlésesebb, elegánsabb. (Tudom, hogy emiatt sokan nekem támadnak, de akkor is ez a véleményem).

2023. jún. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Az ilyen vékony lányok a legvonzóbbak. :P
2023. jún. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!