Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek jól néz ki ez a...

Szerintetek jól néz ki ez a felső?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Szoknyákhoz gondoltam.



2023. jún. 6. 11:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Nem!
2023. jún. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, nem az én stílusom.
2023. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
23%

Hát elég kínais beütésű,bocs.

valamelyik nap a szomszéd kis csajon volt egy olyan fekete felső,

ami hátul széles pántokból állt,azok masnira voltak kötve,

de szépen ki látszott a háta is.

Na,az elegáns volt,fiatalos és szexi is.

2023. jún. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
68%

#13 köszönjük.

#3 legközelebb inkább csak görgess tovább, mielőtt odacsesznél még egy bunkóságot


Nekem nem igazán tetszik, de jól áll, és ha megveszed, keress más fazonú melltartót, hogy ne látszódjon ki a pántja

2023. jún. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem jó ez a felső . Nagyon jól áll neked ! A melltartó szerintem sem kell alá . Fantasztikusan jó alakod van. Gyönyörű vagy benne ! Férfi vagyok.
2023. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom én is le leszek pontozva, de szerintem is olcsó hatású. Mármint nem ribis, hanem maga a ruha tűnik olyan olcsónak nekem. Pedig a fazonja jó, a csipkés szegély is jó lehetne, de valahogy túl sok van belőle, és látszik hogy nem minőségi. Ha nem lennének rajta azok a batár csipke virágok, hanem azok alatt véget érne, akkor csini lenne. De így sem vészes amúgy.

Az anorexia meg egy betegség, nem egy testalkat. Én is ilyen vagyok, és nem haldokolom, épp most vacsiztam bolognait meg gumicukrot. Férfit meg minden ujjamra találnék amennyit akarok. Rengetegnek bejön ez az alkat. Voltam kicsit pufibb is, na akkor nem nagyon nézegettek...

2023. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Noren1989 ***** válasza:
52%

Szerintem is jó.


Szoknyával is, de egy magasderekú nadrággal is.

2023. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 hosszúhajú ***** válasza:
54%
igen, de nem ezzel a lánccal. vagy fekete elegánssal, vagy semmivel. és az dob is rajta.
2023. jún. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
56%
Nagyon jól nézek ki, a melltartó szerintem se kell. Ha ilyen alakod van, más alá sem. 25F
2023. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
56%
#19 vagyok ...jól nézeL ki...
2023. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!