Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nike Air Force 1-nél melyik...

Nike Air Force 1-nél melyik cipőméret passzol hozzám a leírás szerint?

Figyelt kérdés

Eddig már 2 db Nike Air Force 1-es cipőt is elhordtam, 45-ös méretűt. Viszont most legutóbb amikor egy újat rendeltem, a 45-ösnél azt éreztem, hogy még azért van bőven hely a lábujjam és a cipő orra között, nem tölti ki teljesen. Az eddigi ugyanilyen cipőim orra pont ezért kissé felfele is áll. És lépésnél amikor emeltem a lábam, előbb emelkedett a lábam és utána csak a cipő a sarkánál, ezért is úgy éreztem, hogy lehet egy picit kisebb kéne. Az ujjamat simán bele tudom dugni a 45-ösbe, úgy is bőven kényelmes a lábamnak a cipőben. A 44.5-esnél is belemegy az ujjam, de ott már nem lesz kényelmes.

Szóval rendeltem 44,5-es cipőt, ami sokkal jobban passzol a lábamra elöl és hátul is, lépésnél jön velem a cipő, nincs nagy hely elöl. Ülve és állva is kényelmes. Viszont miden lépésnél a nagy lábujjaim a cipő orrához nyomódnak kissé, ami picit zavar. A többi lábujjamnál nincs ilyen gond.

Van Calvin Klein, CCC-s, Kazar-os cipőm is, azokból 44-es a méretem. Calvin Kleinnnél a US size 11-es, EUR 44, 28 cm, az van beleírva. Viszont nem értem, hogy Nikenál a US size 10.5, EUR 44.5 és 28.5 cm. Tehát elméletileg jónak kéne lennie rám és nem kell nagyobb cm és EUR méret alapján, viszont US size ügyileg kéne a 11-es. Össze vagyok zavarodva, nem tudom hogy a 44.5-es vagy 45-ös cipőméretet válasszam. Tudnátok segíteni?



2023. jún. 13. 00:41
 1/7 anonim ***** válasza:
nő még a lábad?
2023. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nő már
2023. jún. 13. 17:28
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor feles
2023. jún. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Adidas cipőből viszont van egy US Size 11.5, amit 45-osnak ír, J:295 CHN:285. És ez a cipőm viszont lehetne picit kisebb, úgy érzem, mert ez se tölti ki teljesen a lábam. Viszont Most rendeltem egy szintén ugyanilyen méretű adidas cipőt és ez meg mondhatni már szoros is picit a lábfejemnél. Teljesen nem értem ezeket a számozásokat.
2023. jún. 14. 03:47
 5/7 A kérdező kommentje:
46*-osnak ír
2023. jún. 14. 03:48
 6/7 anonim ***** válasza:
a cm-re figyelj. az is számít mennyire szűk a toebox
2023. jún. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teljesen összevissza vannak a méretek meg mindegyik cipő full más. Rendeltem most 2 különböző adidast. Az egyik 46-os méret és kissé szorosnak éreztem. A másik cipőnél meg a 45 1/3 bőven jó, pedig elvileg kisebb, de gyakorlatilag meg nem
2023. jún. 16. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!