Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olyan munkám van hogy majd...

Olyan munkám van hogy majd télen is egész éjjszaka kint kell lennem. Nagyon meleg pulóvert, keresek. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó vastag gyapjúpulóvert vegyél. Vagy pedig vannak hegymászó-felszerelést árusító boltok, ezekben biztos találsz olyat ami jó, sőt valszeg az eladó tud is segíteni a választásban.
2010. okt. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Gondolj a lábaidra is, minimum jégeralsót vegyél fel. A túrabolt nagyon jó ötlet, ott speckó ruhák vannak kihűlés ellen, amik nem is áznak be, mégis lélegeznek.
2010. okt. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egész télen kint állsz, akkor overált vegyél.

Síruha szerűséget. Nem lesz elég egy pulóver.


Vagy ha csak pulcsi és kabát, akkor egy tréning naci, rá egy nem túl szűk farmer. Felülre meg egy hosszú póló, hogy a derekad se lógjon ki, rá egy kötött pulcsi, és arra rá egy kardigán, és arra rá egy kabát. Így ha meleged lesz, valamit le is tudsz venni, meg fölvenni.

Kb így jó lesz :) No meg ha még így is fázol, akkor a tréning alá lehet még egy pamutharisnya nadrágot fölvenni.


Én úgy vettem észre hogy ha a lábam melegbe van, akkor már felül sem fázom. Akkor felül nem kell annyira felöltözni. Viszont hiába van rajtam 6 pulóver meg vastag kabát, akkor is tudok fázni ha alul csak 1 farmer van rajtam :)

2010. okt. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg én a kötött pulcsikra szavazok, az jól tartja a hőt, mert a levegő megmarad a rései közt, azon egy vékonyabb kabát van, akkor is.
2010. okt. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Elsőnek egy jó meleg csizmát szerezz be, hogy a lábad ne fázzon (bélelt hótaposó gyapjú zoknival)...


Nagyon jó ötlet a túrafelszerelési bolt, ott különleges gyapjú alsóruházatot árulnak, így nem kell majd 5-6 pulóvert magadra húzni, elég egy gyapjú jégeralsó, gyapjú hosszú ujjú trikó.


A fejedre is keress jó meleg kötött sapkát (lehetőleg füleset!)...


A kabátod legyen vízlepergető, pufikabát, hogy nagy hóesésben se ázzon át, lehetőleg kapucnival...


Jó meleg sálról, kesztyűről se feledkezz meg!

(Síelőknek sokfélét árulnak.)


Túrafelszerelési boltokban árulnak "zsebmelegítőt", ami órákon keresztül meleget sugárzik magából, melengetheted veled a meggémberedett kezedet.

2010. okt. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
69%

sherpa üzletben nézz körül, ott vannak nagyon meleg cuccok is. vagy rendelj neten ill. menj el szolnokra a reintex áruházba. piri összegért is vannak katonai arktiszi körülményekre kifejlesztett kabátok.

[link]

Még bakancsot és egyéb kiegészítőt, ruházatot is találsz itt. Ráadásul ezek tényleg hidegre-melegre lettek kitalálva és ugyan van ami nagyon drága, de értelemszerűen ne azokat nézd) Haveromnak innen van bakancsa, 12 év után most kezdett el fesleni kicsit, szóval tartósak is és nem is látszik rajtuk, hogy katonai cuccok.

2010. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!