Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék egy nagyon-nagyon...

Szeretnék egy nagyon-nagyon meleg téli kabátot. Milyet válasszak? Lényeg, hogy legyen jó meleg és megfizethető (nem bunda).

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
OFF: Ez engem is érdekelne, ugyanis azokban az üzletekben, ahová egy átlag halandó betéved (pl. C&A, Vögele, Terranova, H&M, New Yorker) csinos, ámde rettentő vékony, alig bélelt kabátkákat lehet kapni, ami előnyös esetben a derekat is alig takarja.
2011. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én pont a C&A-ban vettem 2-3 éve egyet, sosem fázom benne.

Tollbéléses, combközépig érő, kívül vízlepergetős, a nyaka szőrmés és magasan felcipzározható, nem kell mellé sál.

11.000 Ft-ra volt leárazva.

A Sherpa kabátom is eszméletlen meleg, ezek a sí/Snowboardos ruhák olyan technikával készülnek, hogy tök vékonyak, mégis nagyon jól tartják a meleget. A fiam H&M-es síkabátja és síoverálja is ilyen.

Szerintem a tollbélés a legjobb, bár tény, hogy pl. elegáns szövetkabátot még nem láttam, inkább csak kissé sportosabbakat :)

2011. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hát, nem tudom. A C&A-ban most leginkább ezeket a nagyon csúnya szemeteszsák kinézetű (fényes az anyaga) pufikabákokat lehet kapni.

A Vögelében láttam olyat, amire úgy mondtam volna, h egye fene, de az meg csak molett méretben volt...

Végül vettem egy síkabátot, ami tényleg igazán meleg és könnyű. Tetszeni ugyan nem tetszik, de ez lenne még a kisebbik gond. De mivel ugye sporttevékenységhez tervezték, még a fenekemet sem takarja, de én azért szeretem, ha olyan combközépig ér egy kabát. De mondom, jobb híján vettem egyet, mert máshol TÉNYLEG nincs nemhogy szép, de meleg pláne.

Illetve de, találtam egyet, csak megfizetni nem tudom: [link]

2011. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!