Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen nadrágokat hordjak, ha...

Milyen nadrágokat hordjak, ha nagyon vékony vagyok? Linkeljetek

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 12:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

azt látom,h lemondani másokat csontváznak az megy,de kel valakinek ilyenek is lennie,nem lehet mindenki olyan tökéletes mint te,ja és a segitségedet tarsd meg magadnak.pá



a többi csajnak meg köszönöm,h jo tippeket és ötleteket irtatok.

2010. okt. 12. 19:41
 12/15 anonim ***** válasza:

én is nagyon vékony vagyok..:S:(

a trapéz naci szörnyen áll,még vékonyabbnak tűntem benne mint csőnaciban.szóval azt semmiképp!!

2010. okt. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
én is ezt vallom,de itt nem mindenki érti meg:)szerintem is csönaci vagy egyenes száru
2010. okt. 12. 21:01
 14/15 anonim ***** válasza:

amúgy akkor mi a szarnak kérdezed ha úgyis azt hordod, amit gondolsz?:D Olyan embernek aztán lehet tanácsot adni aki le se szarja, mert olyankor csak az a tanács neki amivel ő is egyetért.

Mindenesetre engem nem érdekel mit mondasz, de az tuti hogy egy buta túlérzékeny 15 éves liba vagy :D

2010. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
na nemondd,csak azt tudom,h a trapéz nem jo,amugy meg nem vaok 15,ok?kössz,pá
2010. okt. 12. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!