Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik csizma jobb szerintetek?

Melyik csizma jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link] (kék)


Hétköznapokra hordanám. Általában cicanacit és egyenesszárú farmert hordok. Farmerből feketét, kéket és fehéret. Cicanadrágból szürkét,feketét meg beakarok szerezni egy kéket.

Szeretem a kék cuccokat. Szövetkabátból sötétkéket vagy feketét szeretnék venni.

Nézgettem egy egyszerű,egyszinű csizmákat is de egy kicsit "különlegesebbet" szeretnék.

A második csizmához kinéztem egy norvégmintás cicanacit ( [link] No3 , No23 vagy No 24-et venném , még nemtudom.)

Szerintetek ilyeneket lehet az első csizmához hordani. Nem túl "elütő"?

Amúgy van még egy rendes csizmám az egy fekete. Mármint nem ilyen "mamusz csizma".

Köszönöm a segítséget!

15/l


2011. nov. 8. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem igazából egyik sem jön be, de szerintem ha ilyen a stílusod akkor kb. mindegy, hogy melyiket veszed, nem érzek olyan hatalmas stílusbeli különbséget köztük. A nadrág illeni fog hozzá, elég vadul fog kinézni, de mondom, ha ilyen a stílusod akkor teljesen rendben van.
2011. nov. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem tetszik, de ha ez a stílusod akkor hord, én nem tudok különbséget tenni a két cipő között mert én mindkettőt csúnyának találom.
2011. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
9%

Hát nekem se jön be egyik se. Egyszerűen undorító, nem tudod hgoy hogy képes egy lány ilyet felvenni. Úgy néz ki mint ami a jégkorcsolyák belsejében van. Legyenek már nőiesebb ruhák a lányokon..ne ilyen hányásszerű dolgok. A nadrág is elég gáz. Na mind1.. hová fajul a mai világ..:(

17/F

2011. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem sem tetszenek! De ez persze az én véleményem. Mivel a kérdésed az volt, hogy melyik csizma jobb, ezért a szarvasosat mondom :o)
2011. nov. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!