Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az olyan nő aki haspólóban...

Az olyan nő aki haspólóban jár, az férfiba olyan mint aki félpucéran jár? (Póló nélkül)

Figyelt kérdés

A megfelelőjére gondolok.

De inkább csak tinilányok járnak így, fiúkat nem annyira látok félpucéran


2023. jún. 19. 09:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem.
2023. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szerintem a nőknek azért találták ki a haspólót mert el kell takarják a melltartót az utcán. És így majdnem elérik azt hogy olyan mintha félpucéran lennének.
2023. jún. 19. 09:55
 3/30 anonim ***** válasza:
82%

Úgy gondolom, hogy a félmeztelen férfi viselet női megfelelője az, ha a hölgyön csak melltartó, bikinifelső vagy azzal azonos méretű, csak a melleket fedő top van. Egy haspóló általában ennél valamivel többet takar és úgy vettem észre, hogy mostanában a tinilányok általános viselete lett.

Amúgy szabadban, megfelelő környezetben miért ne lehetne egy jó testű férfi félmeztelenül?

2023. jún. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A haspóló viselése már a 2000-es években is meg volt.
2023. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
15%
2000 előtt volt divat a haspóló. Már akkor is röhejes volt és szánalmas. De akkor még gázabb volt, mert a mai lányok tüdőnadrágot hordanak, ami elfedi a hájas hasukat, és csak a fenti részt mutatja, ami még a dagiknak sem hájas. A mi időnkben az egész has kint volt és annak laposnak is kellett lennie. egyes nők már nem tudják, hova q...válkodjanak, az ő kedvükért engedélyezni kéne, hogy meztelenül járhassanak, de akkor nem tudom mivel licitálnának még egymásra, alighanem a bőrüket is levetnék.
2023. jún. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%

#5

Na, nekem meg a mostani 5 számmal nagyobb ruhát húzok magamra, az agyon szaggatott ruhák és a bokavillantás a gáz "divat".


Akkor most mi van? Mindenkinek más az ingerküszöbe.

2023. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
15%
A lányok járnak haspólóban nem a nők. Bár én pár éve nem látok ilyet
2023. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
78%

#7

32 éves nő vagyok. Mai napig hordok haspólót.


"Bár én pár éve nem látok ilyet"

Akkor nyisd ki jobban a szemed. 😉

2023. jún. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
97%

Nem. A haspóló az póló.

Akkor lenne ugyanaz a szitu, ha nem lenni semmi a nő felsőtestén. Az a félpucér.


Amúgy meg a mai férfiakat elnézve ők is hordhatnának melltartót. Többségük csöcsösebb mint egy átlag nő.

Gusztustalan potrohos csöcsös falusi "férfiak" szeretnek póló nélkül mászkálni.

2023. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
21%

"Amúgy szabadban, megfelelő környezetben miért ne lehetne egy jó testű férfi félmeztelenül?"


Mert elvileg civilizált világban élünk.

2023. jún. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!