Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Converse vagy a Vans alsóbb...

A Converse vagy a Vans alsóbb kategóriás, hosszúszárú cipői minőségibbek?

Figyelt kérdés
Tehát amelyek ilyen 15-20 ezer forint között már kaphatóak…

2023. jún. 21. 18:19
 1/6 anonim válasza:
80%

Ha csak a hosszúszárúról beszélünk, akkor a vans cipőt jobban ajánlanám. Vastagabb az anyaga, jobban tartja a bokát. De: nyáron nagyon beizzadós, a vastagság miatt. A converse: könnyebb, vékonyabb az anyaga de azért nem szeretem annyira, mert nem tartja olyan jól a bokát.

Összességében a vans az “vaskosabb”.

Kinézetre szerintem kb ugyanazt nyújtja, mindkettőt el tudom képzelni egy lazább, sportosabb öltözethez.

Másik: az, hogy aztán mennyi ideig lesz jó a cipő, azt csak a szerencse határozza meg. Barátnőimnek egy évet bírt a vans, nekem még mindig, 4 év után is hibátlan. A converse is hasonló, ott is vannak tipikus hibák, pl leválik a talp stb. De úgy gondolom, hogy ezek a hibák mindegyik cipőre érvényesek.

2023. jún. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
miért kéne a bokát tartania? mankó nélkül nem tudsz járni?
2023. jún. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A Vans cipők könnyen szakadnak, néhány hét használat után a szivacsig felszakad a borítása belül, kívül pedig lekopik a talp hátulsó szegélyén a logó, meg törik is.


Bár jelenleg már egyik sem a tartósságáról híres, a kettő viszonylatában a Converse még mindig magasabb minőséget képvisel.

2023. jún. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
88%

18:55

Én komfortosabban érzem magam, ha tartja a bokám, nem kényelmes a magas szárú cipő nulla tartással. És képzeld, még csak mankó sem kell ahhoz, hogy tudjak járni. Tiszteletlenséget tartogassad magadnak vagy olyannak aki kíváncsi rá.

2023. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
abban mi a tiszteletlenség, hogy mankóval jársz, mert nem hagyod a bokádnak hogy tegye a dolgát, helyette elsorvasztod? a homo sapiens sapiens kiválóan elvolt bokatámaszték nélkül is, ezért a járáshoz most sincs rá szükséged
2023. jún. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sulyzos edzeshez valasztottam Vanset, mert "parnazottabb" a bokaresze, a talpa kicsit kemenyebb. Felhuzashoz, guggolashoz nekem kenyelmesebb (a zoknis verziot sosem szerettem). A Converset hetkoznapokban hasznalom. Itt meg az jobb.
2023. jún. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!