Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerülnek a Levis,...

Mennyibe kerülnek a Levis, Gas farmerok?

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
20.000 Ft-nál kezdődnek.
2010. okt. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15-től már kapsz...de 20-tól normálisabbat is.
2010. okt. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én Gas boltban dolgoztam és a 19.000-től azokat kapod meg amik már2-3 vagy akár 4 éves nadrágok a mostani 2009-2010 es darabok 24.000től kezdődnek!És a Levis is ugyanennyibe kerül!!
2010. okt. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

És milyen a minőségük? Tényleg annyival jobbak az átlag farmernál mint amennyivel drágábbak? Vagy csak a márkát kell megfizetni?

Csőszárú farmert akarok venni, de nem találok sehol, mert mindenhol csak csípő gatya van, azt meg utálom, mert állva kilátszik a bugyim, és azt marha ízléstelennek tartom. Soha nem volt még márkás farmerom, de talán egy Levisnek van normális fazonú gatyója is.

2010. okt. 13. 12:04
 5/5 anonim ***** válasza:
hát jobbak de most már a gasnál előfordult egy két fazonnál h megcsavarodott a szára,de mondjuk jól birják.Én inkább mustang nadrágot ajánlom neked annak magas a dereka és cső szára van és az is olyan árban mozog mint a gas és a levis!!
2010. okt. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!