Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerülnek a köv....

Mennyibe kerülnek a köv. Márkájú farmerok?

Figyelt kérdés

mayo chix

tally weijl

aboriginal

misso

retro


2009. nov. 18. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mayo Chix: 10- 11000 Ft

Tally Weijl: 6000 a sima, az extrábban 12- 16 000 között

Aboriginal: 7- 10 000 Ft

Misso: 10 körül

Retro: 17- 28 000 Ft között


Az olcsóbbak az egyszerűbb fazonok, a díszített, szaggatott stb darabok drágábbak.


Ági

2009. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Hát, reméltem hogy kapok 7-8ezerért:(


köszönöm a pontos infókat:)

2009. nov. 18. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:

A Retro farmerek nagyon-nagyon jók, mind szabásban, mind minőségben. Inkább spórolj és várj egy kicsit, mert nagyon megéri. =)

^^

2009. nov. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. író vagyok...


Ha most szeretnél egy farmert, akkor irány a Tally Weijl, csomó farmer 50%- os áron van. Így vettem meg 6300 Ft- ért, amivel szemeztem egy ideje. Inkább csőgatyák vannak, de van sima, szakadt, hypózott mintás (én ilyet vettem).


Én szombaton voltam, de azóta szerintem raktak ki újabbakat és egy csomó felső, műbőr kabát, pulcsi is féláron van.


Ági

2009. nov. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jólenne:) meddig tart ez a kiárusítás?

az a baj hogy vidéken élek...és picit nehéz feljutnom pestre


amúgy milyen gyakran és kb mikor6meddig szoktak lenni a kiárusítások ilyen helyeken?

2009. nov. 19. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen a héten tart az tuti, de folyamatosan van kiárusítás a Tallyben, mindig más. Most sok farmer, kabát.


Ha vidéki vagy és nehézkes Pestre bejutnod, akkor nem mondom, hogy indulj el. Én sem pesti vagyok, de kocsiba pattanok, és 1 óra alatt az Aréna Plázában vagyok, nekem így könnyű :)

2009. nov. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem busszal kb 1.5 óra meg hát a stadionokhoz közel van ugye az Aréna, de hát egyedül nem császkálhatok még Pesten és anyáék sem érnek rá mindig vásárolni menni pestre.. mindig azt mondják hogy találjak közelebbi boltot.. de hát a környéken vagy nincs vagy drágák ezek a boltok.


köszi minden választ:)

2009. nov. 21. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!