Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyi pénz reális egy viszony...

Mennyi pénz reális egy viszonylag jó minőségű melltartóért? Ti hol veszitek?

Figyelt kérdés

nem kell extraminőség, csak bírja ki egy ideig, de ne legyen kínai ami 2 hétig jó. Viszont nem kell 10ezer forintos sem, ami 5 évig is bírja. ti hol vásároltok, ahol az ár és a minőség kb egyenes arányban van?

19L


2010. okt. 13. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:

TeszVesz.hu

Olyanok vannak, hogy megszólalnak, és sok a vadi új!!! :D

2010. okt. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a New Yorker-ben kapható melltartók váltak be. Általában 3000-3500 Ft körül vannak, de mindig akadnak akciós darabok 1500 Ft magasságában. Vannak márkásabb melltartóim is (Triumph, Women Secret), de ezek sem tudnak többet, viszont sokkal drágábbak voltak.
2010. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ÖTEZERNÉL NEM ADNÉK TÖBBET SEMMIKÉPPEN.
2010. okt. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte az összes New Yorkerből van. Nagyon nagy a választék, és mindig vannak kiárusítások is! Így 1500tól lehet már kapni!
2010. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem csak women secretes meltartoim vannak, 1500 volt akciosan (amugy elég huzos az ára...). Sokat probáltam de nekem ezek váltak be a legjobban, abbol is a push upos
2010. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!