Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözhetnék nőiesebben...

Hogy öltözhetnék nőiesebben pénz nélkül? Megoldható ez?

Figyelt kérdés
tornacipőt,csőnacit meg hasonlókat hordok..de vannak csajos felsőim..nem vagyok deszkás tipus meg semmi..csak szeretnék néha nagyon csajos lenni.hogyan tehetném ezt pénz nélkül?
2011. márc. 7. 17:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csőnacihoz pl tornacipő helyett valami más, amid van (ha magassarkú, akkor az, ha balerina, akkor az, bár azzal 1 hónapot még várnék:-D), hosszú felsőnél tegyél egy vastag övet a derekadra (ne a csípődre, sok h*lye ott hordja, nem ott van a helye;-P), hordj ékszereket, ha van, hajad nem tudom, milyen, de az is rengeteget tud dobni az egészen:-)
2011. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

kedves első...sok hülye?:D

hát tudod akkor a hülyék egyike vagyok..de nekem olyan karcsú a derekam h nincs szükség arra h kiemeljem:D

szóval inkább a csípőm emelem ki:D úgy jobban áll sokkal:D


am sztem a turikba érdemes körül nézned..fillérekért találsz jó holmikat amiket akár egy kis átalakítással csinossá tudsz varázsolni.

2011. márc. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

A kérdésre kell válaszolni, nem az én válaszomra.

Lehet, hogy nem egyről beszélünk. De amit DERÉKÖVNEK hívnak, és kb 15 cm vastag, azt derékon kell hordani. A sima, normál övet pedig csípőn.

2011. márc. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat:) azért annyira nem szorulok új ruhákra, h turkálóba mennyek:)
2011. márc. 7. 20:48
 5/14 anonim ***** válasza:
26%

Első és harmadik vagyok.

Ne menj turkálóba, gusztustalan, amit csinálnak.

Nem tudom, miért ajánlgatja itt mindenki. Ugyanannyiba kerülnek a ruhák, mint máshol, ha nem többe! És alig van, ami jól néz ki, ha meg valami tetszik, elképzelhető, hogy nem is a Te méreted.

Én inkább megyek a Skálába vagy Orczyra, ott legalább van választék!

2011. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hozzáállással. Bárki bármit mond, turiba járni jó, a kedvenc ruháimat ott találtam. Amúgy meg a turis ruhákat is kimossák, ha meg hazamész kimosod újra. És mielőtt bárki mondani, h de azt már mások is fölvették... Szerinted a Promodban és a Bershkában hányan próbálták fel az adott ruhákat. Ha vki ennyire undorodik a turitól nekem nyolc, legalább megmaradnak a jó cuccok azoknak, akik nem túl prűdek bemenni egy turiba, de akkor meg nem pontosan értem mit akarsz olyan olcsón kihozni. Persze, lehet találni olcsóbb üzleteket, de turival tele van a város, csak abból is meg kell találni a legjobbat. De mondom, rátok bízom, csak fura nekem ez a hozzáállás.
2011. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom... Nekem pl ha az lenne a bajom a turival, hogy használták már a cuccokat, akkor valszeg nem vásárolnék a vaterán. Pedig nem kevés cuccom van onnan.

De 3000 Ft-ot egy használt farmerért, meg 1500-at egy használt felsőért igenis soknak tartok, lehet, másoknak ezek fillérek, de akkor ennyiből én inkább az újat választom.

2011. márc. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
utolsónak igazat adok:) jó..lehet más elviseli..de én nem tudnám azzal a tudattal hogy ki viselte előttem...
2011. márc. 7. 21:59
 9/14 anonim ***** válasza:

pénz nélkül? turi meg nem tetszik... hű...


rengeteg turis ruhám van, múlt héten vettem 1 nadrágot, 4 felsőt, topot, 1 pulcsit, 1 full csipkés szoknyát összesen 3500 ft-ért. mindegyik úgy néz ki mintha új lenne, a címkéjükön nincs kopás, magyarán nem is hordta talán senki. de ha hordták volna akkor mi van? nem fertőző és van mosógép.


vagy azt mondom varrj magadnak amit szeretnél. olcsó anyagot találsz méteráru boltban mindig vannak leárazások is néhány helyen. neten találsz mintákat, leírásokat, aztán hajrá. legalább nem kell finnyáskodnod, azt tuti csak te hordod. mert hát a bolti cuccokat is kitudja hányan felpróbálták előtted... fujj.

2011. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát ha nőiesebb akarsz lenni, akkor a tornacipőt felejtsd el. A hajaddal meg kezdj valamit.
2011. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!