Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyikben menjek szilveszterko...

Melyikben menjek szilveszterkor? (A barátnőmnél lennénk fél1-ig/5lány/utána átmennénk egy házibuliba)

Figyelt kérdés

A farmer az biztos(sötétebb színű), felülre pedig 3 lehetőség lenne...

1) Világoszöld, ujjatlan, spagettipántos felső+fekete ing

2) Piros, pánt nélküli + fekete ing

3) Vagy van egy sima fekete polom, ami felülről a mellkasomig csipkés végig(tehát hátul is), és van egy kis garbója... Nem tudom, menne-e hozzá kiegészítő, hogy ilyen csipkés...

Az 1)- vagy 2) -hoz milyen kiegészítő (nyaklánc, karkötő, fülbevaló) menne?

Nyugodtan írjátok le, mit gondoltok, tudom, nem láttok a ruhatáramba, meg az \'ékszereimbe\', de hátha van az, amit írtok...


NAGYON KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!


2008. dec. 30. 21:45
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy fekete táskám lesz, és ki lesz egyenesítve a hajam(kb a melltartókapocsig xD érő hajam van :P) (ha ez vmit is számítana.. :))
2008. dec. 30. 21:49
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ez:

2) Piros, pánt nélküli + fekete ing

Ehhez pl. húzhatnál egy fekete-piros nyakláncot + plusz egy kis csillogós smink és kész. :)

De a legfontosabb, hogy jól érezd benne magad.

2008. dec. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) Bordó nyakláncom van, a felső viszont piros... Nagyon gáz, ha elüt egymástól? :S Fekete nyakláncom amúgy van, de mindkettő nyaklánc hosszú...
2008. dec. 30. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Igen! Nekem is a 2. jött be!!! Ahogy elképzeltem. Az enyém is piros, az olyan tüzes! :)

BÚÉK!

2008. dec. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm Neked is! :) Nektek is BÚÉK!! :)
2008. dec. 30. 22:06
 6/9 anonim válasza:
90%

Szia!


Szerintem is piros pánt nélküli + fekete ing. Ha hosszú a nyaklánc az meg pont jól mutat hozzá. Viszont feltétlenül a feketét, mert a bordó és a piros sztem nem mutat jól együtt, ütik egymást.


Jó bulizást!

2008. dec. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


BÚÉK!

2008. dec. 30. 22:08
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

egyet ertek az elottem valaszolokkal. es jo szorakozast neked.


B.U.E.K

2008. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! :) BÚÉK! :)
2008. dec. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!