Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel szilveszterkor?...

Mit vegyek fel szilveszterkor? 16/L

Figyelt kérdés
Disco- ba megyünk a barátaimmal
2010. dec. 27. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
cicanadrág, magassarkú és valami csinos hosszított felső(valami strasszos, vagy ilyesmi)
2010. dec. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Van egy ilyesmi miniruhám; [link]

Erre gondoltam, nejlonharisnyával és magassarkúval.


Vagy van egy flitteres csőtoppom, szürke színű, azt egy csillogós övvel, egy fekete nadrággal és egy fekete magassarkúval.


Melyik lenne a jobb?

2010. dec. 28. 00:15
 3/5 ShamanLunaa válasza:
100%
az első....oylan sexi
2010. dec. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

vedd fel azt a ruhát

lehengereled majd a srácokat ;)

2010. dec. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a ruha nagyon csini de vigyázz vele! nekem is van ilyenem kékben, könnyen felcsúszik, meg ehhez nagyon szép lábak és popsi kell!!!! nem tudom milyen az alkatod, de tényleg csak akkor vedd fel harisnyával ha tényleg vékony és izmos lábad és feneked van különben nevetségesen fogsz festeni! és vigyázz h ne csússzon fel... esetleg egy cicanadrággal is felvehetnéd. úgy is csinos, és kevesebb a kockázat.
2010. dec. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!