Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletben/márkától...

Melyik üzletben/márkától kapható magasabb alkatra tervezett egyrészes fürdőruha?

Figyelt kérdés

178 centi vagyok, végigpróbáltam a közeli boltokat (H&M, New Yorker, Tezenis, Calzedonia, Triumph, Sloggi) és egy Sloggi darabot kivéve (ami meg egy olyan "végülis nem néz ki ANNYIRA rosszul" darab csak annyi pénzért meg már jobban örülnék olyannak ami tetszik is) AZ ÖSSZES rövid rám, ha annyira felhúzom az alját hogy már bevág, a kosár/szivacs része még mindig 5-10 centivel lejjebb van mint kellene és nagyon hülyén néz ki, van esetleg olyan bolt ahol kapni hosszabb törzsre való darabokat is?

Tudom a megoldás egy bikini lenne de nagyon régen voltam strandon, elég szégyenlős vagyok és a hasamat utálom a legjobban mutogatni, a B terv egy extra magas derekú alsó levadászása lesz (ami a magasságom miatt ugyancsak nehéz) de jobban érezném magam egy szép egyrészesben.



2023. júl. 6. 17:36
 1/1 anonim válasza:
Nem értek hozzá, de lehet talán vannak olyan személyek, akik direkt megrendelésre készítenek.
2023. júl. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!