Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ilyen fajta kompressziós...

Gáz ilyen fajta kompressziós térdharisnyát viselni? (képet linkelek)

Figyelt kérdés

[link]


Sajnos visszér miatt hordanom kell, hogy ne rosszabbodjon a helyzet, és jelentősen enyhíti a fájdalmat is. De úgy érzem, furán néznek rám, amikor látható a harisnya. Vajon ez is olyan kategória mások szerint, mint a zokni szandállal?



2023. júl. 6. 20:14
1 2
 1/13 hosszúhajú ***** válasza:
szoknyával? mármint rövid szoknyával? vagy rövid ruhával? azzal vagy 30 éve volt divat. viszont hosszabb szoknyával vagy hosszabb ruhával senki sem látja hogy térdig ér, úgy nyugodtan. a zokni szandállal meg olyan dolgo, hogy nem mindegy milyen szandállal. pl egy strandos szandállal nem néz ki jól, de olyannal ami vastagabb pántos és nem két cérna a szandál pántja ott máshogy mutat, zártabb szandállal. én hidegebb napokon felveszem bézs színű nejlon térdzokni és bézs kicsit zártabb szandál és hosszú bő szárú nadrág. nem is igen látják így hogy van ott zokni.
2023. júl. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 hosszúhajú ***** válasza:
egyébként ez mennyire átlátszó? mert ha testszínű azt szépen lehet ellensúlyozni.
2023. júl. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Férfi vagy, vagy nő?
2023. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a márka an csak teljesben és ez vállalhatóan néz ki 180 denesen
2023. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Ha nagyon meleg van, akkor rövid szoknyával vagy shorttal is felveszem. Különben a combomat se érné a nap soha. Legfeljebb csak a strandon. Oda nem veszek fel harisnyát sem.

Rövid szoknyával olyan iskolás lány stílus, nem?

Viszonylag vastagabb pántos fekete szandálom van, ami nyitott. Vagy balerina cipő jellegű cipőt veszek hozzá így nyáron.

Van fekete meg testszínű is, de szerintem a testszínű nem túl szép ebből. Legfeljebb világosabb ruhákhoz veszem azt, vagy ha nem nagyon látszik ki, hosszabb ruha alá.

70 denes a harisnya, kicsit átlátszó, de nem nagyon.

2023. júl. 6. 22:13
 6/13 anonim ***** válasza:
En ff vagyok nekem is.kell sajnos hirdanom.hosszunadrág alatt elég meleg.. rövidnadrággal még nem.mertem felvenni
2023. júl. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Endura válasza:
6-os:vannak nagyon jó,bőrszínű visszérharisnyák.műtét után én is olyat kaptam,teljesen felér az alsónadrágig.hordtam rövidnadrággal is,senki nem szólt érte,főleg,hogy szinte észrevehetetlen,nem fényes,hanem matt a felülete.Ahogy utána néztem elég drága,nehéz felvenni,mert direkt nagyon passzos,de van hozzá ilyen háromszög alakú selyemszerű anyag,amit először fel kell húzni a lábfejre és azután a harisnyát és így már nagyon könnyen feljön és azután hiába passzos egyáltalán nem szorít.Én is férfi vagyok.
2023. júl. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Endura válasza:

Az előző voltam.Szóval a harisnya felső része elég feltűnő mintázatú,de az úgysem látszik a rövidnadrágtól.

[link]

2023. júl. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
Krdves utolso köszönöm az infot..kifogom.probalni rövidnadraggal kicsit kenyelmesebb lesz gonfolom.bizom benne hogy bem latszik nagyon a rövidnadrag alatt
2023. júl. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A kompressziós harisnya sosem "gáz", egyszerűen gyógyászati segédeszköz, egyszerűen kell.
2023. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!