Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen órát ajánlotok?

Milyen órát ajánlotok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Legutóbb egy Deacathlonos órám volt, de az tönkre ment és újítani szeretnék valamilyen minőségibb órával amely egy kevés eleganiát és jobb összatást kölcsönözne nekem. Visszofogottabb személyiség vagyok, nem illene hozzám a nagyon csicsás kinézet. Nem igazán jön be a fémszíjas design se, így valamilyen bőrszíjas órán gondolkodom.

Maximum 70 ezer forintot áldoznék az egészre.

Írhattok konkrét órákat, viszont a jó, megbízható márkaajánlatokat is szivesen meghallgatom.

Köszönöm mindenkinek aki segít! :)



2023. júl. 7. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Ez nagyon nehéz kérdés. Szerintem nem kell ennyire túlgondolni. Amelyik megtetszik neked, olyat vegyél. Annak nem sok értelme van hogy valaki rábeszél egy olyanra mi annyira nem is tetszik neked. Ha neked megtetszik, akkor illik a személyiségedhez, és ez a viselése során is látszódni fog. De ha olyat veszel ami kicsit erőltetett, az el fog ütni a személyiségedtől.
2023. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Ice watch. Nagyon népszerű a fiatalok között, vannak egyszerűbb és csicsásabb darabok is. [link]
2023. júl. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%

Casio, Citizen, Orient, Seiko.

Fémszíjon is veheted, ha nem integrált szíjas akkor át lehet rakni bőrre, natora, bármire.

2023. júl. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Férfi vagy női órát akarsz? Milyen kijelzésűt preferálsz? Óratest méretei számitanak neked ?
2023. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

Omega, Longines — akár használtan — már meglepően olcsón kapható női kivitelben. Az Omega kissé régiesebb, konzervatívabb hatású, a Longines pedig visszafogott eleganciát tükröz. Letisztult, elegáns, de nem hivalkodó.


Én a Longines-t ajánlom leginkább a kérdésed alapján.

2023. júl. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Maximum 70 ezerig a Japán gyártók termékei közül válogatnék. Orient, Casio, Citizen, Seiko...

Érdemesebb fém szíjjal megvásárolni. Ha nem spécik a tokfülek, olyan szíjat veszel hozzá amilyet csak akarsz.


Amit kerülj: Michael Kors, Police, Daniel Klein, Daniel Wellington, Amporio Armani, Boss, Tommy Hilfiger és az egyéb divatmárkák termékeit inkább ne vedd meg. Nagyon hamar széthullanak, minőségtelen termékek.


Egyébként fiú vagy lány vagy? Konkrét órákat is tudnék ajánlani, de ezt ahhoz értelemszerűen tudnom kellene. :)

2023. júl. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Elnézést emberek elfelejtettem kiírni. Fiú vagyok. Fiús órát keresek
2023. júl. 8. 12:29
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
Én vagyok a 6-os. Most nézem, hogy mennyire lepotnoztak. 😆 Gondolom a sok "óraszakértőnek" nem tetszett, hogy a divatórákat szarozom. 😆
2023. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem lehet ajánlani, ez nem derül ki addig, amíg nem próbálod fel. Hidd el, nekem is volt több kiszemelt a neten, élőben meg nem állt jól. Ez olyan, mint egy ruha, vagy parfüm. Látatlanban, próba nélkül nem fogod tudni, hogy milyen. Azok körül a márkák közül nézz, amiket írtak, de hogy most konkrétan melyik lesz a befutó, puding próbája az evés..
2023. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!