Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyáron póló, rövid futónadrág...

Nyáron póló, rövid futónadrág kombináció utcára fiúknak? 22/f

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, csak én simán fel szoktam néha venni, ha olyan kedvem van. Néha látok másokat is így, Füreden nyaralok, ott is láttam többször. Kiváncsi vagyok, hogy ki hogy áll hozzá. Akinek nem szimpatikus a kérdés, ne válaszoljon!

2023. júl. 13. 17:46
A kérdező szavazást indított:
Fel szoktam venni utcára
Nem tetszik
Ha divat lenne, hordanám
15 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Feszülős futónadrágra gondolsz? Ha igen, azt én így nem vennék fel simán utcára, de szerintem iszonyúan jól néz ki, főleg az izmos lábakon. 19f
2023. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen, arra gondolok. Én sportoló vagyok, nekem is jól áll, meg szerintem is iszonyúan jól néz ki.
2023. júl. 13. 18:22
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, akkor szerintem mindenképpen viseld 😊
2023. júl. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

A fütykösdomborító biciklis meg futónadrágok kicsit furán néznek ki hétköznapi viseletként. Mondhatni megmosolyogtatóak.

Kivéve ha óriási dákód van. Akkor természetesen jöhet. ♡.♡


/Egy lány.

2023. júl. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként ezt a futó- vagy biciklisnadrágot utcára nem hordom. Sportoláshoz viszont fiúknak is szóba jöhet. Utcai viseletként lányok szeretik hordani, nekik mást domborít ki ez a feszülős gatya. Az meg nyáron nagyon is jól mutat.
2023. júl. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem hinném hogy illik abban szambázni mindenhol az emberek között.
2023. júl. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Szerintem lemennni benne a strandra, kutyát sétáltani, bevásárolni, kirándulni simán jó.
2023. júl. 16. 09:08
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed, én nem venném fel. Más kérdés, hogy így számíthatsz arra, hogy az arra "érzékenyek" figyelni fogják a "csomagot" :D
2023. júl. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Mindenkinek szivejoga, azt hord amit szeretne. Ha nem tetszik, nem kell fölvenni, én azt is megértem. Nekem jól áll, eddig is hordtam néha, ezután is fogom. Praktikus viseletnek tartom, meg kényelmes is.
2023. júl. 16. 19:30
 10/28 A kérdező kommentje:
Sportosan viselem, minden kiegészítő az hozzá, mert csak úgy néz ki jól természetesen.
2023. júl. 16. 19:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!