Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az a hosszú nadrág +...

Mi az a hosszú nadrág + mezítlábas kombó, amiben férfiként nem nézek ki idiótán ha kimozdulok valahová?

Figyelt kérdés

Szeretek mezítláb lenni, akkor is ha még hűvösebb az idő (nyilván nem mostanra értem, nem vagyok teljesen hülye, hanem olyan március vége, április eleje környékétől) és hosszú nadrágot (rendes lábfejig, boka aláig érőt, tehát nem bermudát vagy ilyesmit), pulcsit/kabátot kell vennem hozzá. Viszont míg a nőknek szinte minden jól áll és szexi ami hosszú nadrág és mezítlábas lábbeli kombó (szandál, papucs, saru), addig nekem férfiként nem gondolnám hogy akármilyen papucs vagy szandál jól állna, illetve gondolom az sem mindegy hogy milyen hosszúnadrágot veszek mellé (pl. sima farmert vagy épp joggert, ilyesmit).

Arra lennék kíváncsi, lányoktól is (az ő véleményük is érdekel, hogy külső szemlélőként mi az ami nem gáz egy fiatal pasin), hogy milyen kombinációban lehet fiatal férfiként felvenni hosszú nadrágot mezítlábas lábbelivel úgy hogy az ne legyen gázos, sőt, viszonylag jól nézzen ki ha kimegyek vele az utcára, boltba, buszra, bárhová, és ne kelljen szégyenkeznem vele vagy furcsa tekintetekkel találkoznom hogy "Na ez a marha meg hogy néz ki"?

Köszönöm előre is, és bocsánat ha kissé furcsa kérdés, pláne így januárban, de szeretném még időben beszerezni ami kell hogy már csak fel kelljen vennem ha kicsit jobb lesz az idő. :D



2022. jan. 8. 21:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem mondani hogy 25 éves vagyok, ha ez számít valamit.
2022. jan. 8. 21:29
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem létezik olyan. Strandra, nyaralóhelyen rendben, de máshová ne!
2022. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mokaszin?
2022. jan. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló képpen vagyok én is, minden alkalmat megragadok hogy mezítláb legyek (akkor is ha kint hűvös van, nem fázik a lábam szerencsére) és én is a hosszú nadrágokat preferálom mellé. Mondjuk olyan korán még nem szoktam, hogy kabátot is kelljen felvenni, de pulcsival már simán nyitott lábbeliket veszek. Amikor még kabátos időszak van akkor bebújós slip on cipőt szoktam felvenni ( azokat is lehet mezítláb). Utána már április vége-május eleje felé szoktam váltani papucsra és szandálra. Úgy szoktam hordani ahogy írod: farmerrel, joggerrel vagy vászon nadrággal, stb. Általában sima flip flop papucsokat hordok, legtöbbször feketét. Ez a legtöbb helyre szerintem tökéletes. Viszont suliba, orvoshoz, ha tudom hogy sokat kell gyalog menni stb. vagy ha csak simán "olyanom van" inkább szandált veszek: Teva original a neve annak amit a leggyakrabban hordok. Illetve nyáron irodában voltam diákmunkán és akkor is ebben a szandálban jártam. Túrázáshoz, kiránduláshoz van kb ugyanilyenem, csak vastagabb a talpa. Nyilván ha vmi kiöltözős, ünneplő ruhás esemény van, akkor zárt cipőt veszek fel, viszont tavasztól őszig szinte mindig mezítlábas lábbeli van rajtam évek óta. Olyasmi hogy szégyenkezni kellett volna vagy furcsán nézne rám bárki nem jut most eszembe. Olyan volt már, hogy amikor még olyan idő volt hogy csak én voltam mezítláb, megkérdezték hogy nem fázok-e és amikor mondtam hogy nem, akkor nem akarták elhinni.

20F

2022. jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tom Sawyer style. Kantáros farmer, ing, szalmakalap
2022. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Mezítlábas férfiként mindenképp gázul fogsz kinézni. Még ez a cipő, zokni nem látszik (ha egyáltalán van) kombó is idétlen.
2022. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Öltözködj úgy, ahogy jólesik. Túl rövid az élet ahhoz, hogy olyan hülyeségekkel foglalkozzunk, hogy másnak mi tetszik és más mit gondol.
2022. jan. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!