Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek megéri vans cipőt...

Szerintetek megéri vans cipőt venni?

Figyelt kérdés

Meddig bírja a strapát?

(kb 20 000 ft-os cipőre gondolok)



2023. júl. 14. 21:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Milyen strapát?
2023. júl. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Milyen használatra szeretnéd? Én utcára hordom, tavaly nyáron vettem és semmi baja, pl. nem kopott meg a logó a saroknál. kedvenc cipőm mert (szinte) mindenhez jó és nagyon kényelmes.
2023. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Mire használnád?

Ha csak "divatból" utcára járkálni meg hasonlók, akkor kb addig amíg nem fog úgy kinézni, hogy kínos felvenni. Deszkázásra én mást használok, arról nem tudok nyilatkozni.


Hordhatatlanra tönkretenni egy vans cipőmet sem sikerült még, a legrégebbi már 5-6 éves. Hordható teljesen, csak már nem pont a legszebb állapotban van.(letolt velem 6 fesztivált és minimum 20 koncertet)

Összegezve szerintem 2-3 évig teljesen jók, utánna már csak látszanak rajtuk az évek és a használat.

2023. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1#

Igazából utcai,iskolai használatra gondoltam,csak a járásom olyan..durva,vagy nem tudom hogy fejezzem ki :D

2023. júl. 14. 22:27
 5/12 A kérdező kommentje:

3#

Volt olyan hogy a cipő orrnál eléggé kikopott,kilyukadt az anyag?

2023. júl. 14. 22:29
 6/12 anonim ***** válasza:
32%
Kérlek mesélj a durva (:D) járásodról. Annyira speciálisan egyedinek tűnik.
2023. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%

Egyik vansem orra sem ment tönkre. Kilyukadni sehol nem lyukadt még ki egyik sem.


Durva járás alatt nem tudom mit értessz. Ha nagyon "csapod" a földhöz a lábad az sem nyírja ki szerintem. (Kétlem, hogy durvább igénybevétel lenne az mint az én fesztiválozásaim pl., szeirintem bírni fogja)

2023. júl. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
88%

a deszkázáshoz képest igénybevétel terén nem tudsz úgy járni hogy számítson

egyébként a durva járás nem tesz jót az ízületeidnek, térdednek, hátadnak

kezdj el biztonságosabb helyeken mezítláb járni, vagy ha nincs ilyen, mezítlábas cipőben, mert újra megtanulsz normálisan, puhán járni, bár az elején fájni fog a talpad, izomlázad lesz, tehát csak fokozatosan

2023. júl. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
ja és a cipő orra max focizással lyukasztható ki
2023. júl. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, akkor igen.
2023. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!