Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaza lehet öreganyámnak?

Igaza lehet öreganyámnak?

Figyelt kérdés
Ő szerinte a fehér alsó nemű az a rendes alsó nemű nem a többi színű.Igaz ez?
2023. júl. 21. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
Talán
26 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Öreganyádnak mindig igaza van.
2023. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Inkább a "testszínű". Erős fényben a fehér könnyen átlátszik egy kicsit is áttetsző anyagon.
2023. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
És öreganyád mi? A bugyirendőrség?
2023. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Anyu mindig fehér bugyikat vett nekem is és magának is. Amikor serdülő lány voltam akkor is fehér melltartót vettem, trikót mindent..

Aztán rájöttem hogy a testszínű az alap mindenből...

2023. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi szerint alap?
2023. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 hosszúhajú ***** válasza:
94%
ez kb olyan mint hogy a fehér az igazi esküvői ruha. igen az. így is volt. de sajnos 50 év múlva már ez is csak egy régi ódivatú elképzelés lesz. már most kezd a színes jönni. a fehérnemű a nagymamád korában csak fehér volt, ezért az ő korához és az eredeti elképzeléshez igazodva igaza is van. csak a világ változik.
2023. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az öregek azért preferálják a fehér alsóneműt, mert még az ő anyáik korából azt tanulták meg, hogy egyrészt nem is nagyon volt semmi más színes, na meg az igaz, hogy a fehéret jól lehet fertőtleníteni, fehéríteni, magas hőfokon mosni.


Ettől független mindenki hordjon amilyet szeretne, én a testszínűekre esküszöm.

2023. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem mindenfajta bugyim meg melltartóm van, kivéve fehér és nude. És érdekes módon pont azért, mert ezt a kettőt öreganyásnak tartottam mindig.
2023. júl. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%
#3 Miért ne lehetne véleménye?
2023. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

Én is hallottam ilyet, hogy a fehér a normális, minden más krv@s... Az ő idejükben ez volt.

Most meg más van. Nincs fehér alsóneműm. Világos darabok alá testszínűt hordok, mert a fehér átvilágít mindenen, és számomra igénytelen. Olyat sem veszek fel, ami bevág, és látszik a vonala a ruhán keresztül. Kizárólag lézervágott bugyikat veszek fel.

2023. júl. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!