Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért tiltott le a shein?

Miért tiltott le a shein?

Figyelt kérdés
Van 3 kisebb húgom, akiknek a profiljaik az én telefonomon vannak, mert ők nem akarták letölteni, én meg persze kölcsön adtam, mert nem vagyok irigy, úgyhogy 4 profilt váltogatunk egy telefonon, de most belekezdtem ebbe a 100 eurós játékba és miután nézelődtek egy kicsit a húgaim (a saját profiljukban) kaptam egy üzenetet, amikor megakartam nézni, hogy mennyi coin-om van, hogy pörgethetek-e már végre, miszerint a ,,rendszer szokatlan viselkedést észlelt"... Szerintem az lehet a baja, hogy gyorsan váltottunk egymás után 4 profilt, viszont a telefonomat úgymond letiltotta a játékról. Már próbáltam új kódot beírni, letörölni, majd néhány perc múlva visszatelepíteni, de semmi! Most mit tudnék csinálni annak érdekében, hogy újra vissza engedjen abba a játékba, mert már így is nagyon kevés kellett, hogy meglegyen...

2023. júl. 24. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetőleg azt gondolták, hogy csalni akarsz. Ezért tilthattak le.
2023. júl. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És tudok bármit is tenni, hogy elmúljon?
2023. júl. 24. 20:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Benne van a felhasználási feltételekben, ha ugyanarról az IP-ről érzékelik a gyanús aktivitást (=a kreditszerzés több profillal való kijátszása) joguk van letiltani.
2023. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!