Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendeltetek mar az about...

Rendeltetek mar az about you-rol? Igaz hogy hamisítványokat árulnak?

Figyelt kérdés

Rendeltem magamnak egy Tommy hilfiger sportcipőt

Mindenhol 80 ezer ft volt a teljes ára, az about younal viszont 30 ezer volt valami giga akcio miatt


Maga a cipő olyan mint a képen,viszont csak egy sima papírdobozba kaptam amin a márka név se szerepel,a doboz miatt gondolom hogy lehet hamisítványt kuldtek nekem?


A számlán is csak úgy szerepel hogy sportcipő.


2023. júl. 25. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Rendeltem már többször is és nem tűnt hamisnak semmi. Meg ha az lenne, valószínűleg már rég megbüntették volna őket. Nagy akcióknál utolsó darabokat tényleg ki lehet fogni nagyon jó áron, ez nem jelenti, hogy hamis lenne. A papírdoboz se jelenti azt. Cipőt csak párszor rendeltem és az rendes dobozban volt, de már valakitől olvastam ezen az oldalon, hogy szokták így is és az se jelent semmi rosszat. Az is lehet, hogy csak sérült az eredeti doboz korábbi szállítások során.
2023. júl. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Ezt jó volt olvasni :)


Az előbb picit becsapva kezdtem magam érezni

2023. júl. 25. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Háát...mondjuk nekem a minimum az hogy ha rendelek valami márkásat, az a saját dobozában érkezzen.
2023. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Igen,enis igy indultam neki

De ez egy sima doboz.

Maga a cipő olyan mint a képen is volt

2023. júl. 25. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, voltál-e már törökországban, ott a bazárban is minden úgy néz ki,mint a képeken a márkás cuccok. Persze nem mondom,hogy hamisítvány,csak fura,hogy nem a saját dobozában érkezett.

Illetve én elég sok "márkás" dolgot vettem a bazárban nyaraláson és azt kell mondjam,kiváló minőségűek. Tehát még ha hamisitvány,akkor is lehet szuper minőségű és úgysem mondja meg senki. 30 ezerért egy 80 ezres cipő mindenképp jó vásár.

2023. júl. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is rendeltem. TÚl ismertek ahhoz, hogy hamis cuccokat áruljanak.

Mondjuk én nem (ismert) márkásat rendeltem, többször is, minden mindig rendben volt.

2023. júl. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendeltem már egy csomószor.

Nekem pont az AboutYou volt az, ahonnan normális minőségű kaptam. Minden más pl.Fashion days kifejezetten gagyi volt hozzájuk képest.

2023. júl. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!