Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy mostantól ahová csak tehetem melegítő nadrágba és kapucnis pulcsiba megyek majd, persze márkásba pl: Nike, Calvin Klein...

Ahová nagyon muszáj felveszem a farmert, de szinte minden helyre ezt tervezem, ebben érzem jól magam, kényelmes, tetszik is

Meg hiába mondják sokan hogy igénytelen, én nagyon sok embert látok így a környezetemben



2023. júl. 25. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Ha eldöntötted, akkor minek kérdezed, mit gondolunk róla.


Az utolsó mondatod tulajdonképpen elárulja, hogy rohadtul nem fontos kérdés ez, a vak is látja. Nyilván mindenkit lepontozol majd, aki negatív választ fog adni.

2023. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Attól még lehet véleményt írni
2023. júl. 25. 22:25
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Életem története mióta gyerekem van :D
2023. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
90%
Itt a balkànon ez teljesen elfogadott 😶🤫
2023. júl. 26. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem rendben van. Ezért egy étterembe nem menjél úgy.
2023. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Ez végül is a te döntésed.Ha ezekben a ruhákban érzed jól magad,nem számít mások véleménye.A környezet többnyire inspiráló.Lényegében az a fontos,ha olyan esemény van,ami megköveteli az eleganciát,vagy az aktuális trendet,azt azért figyelembe kell venni.(pl.étterem,esküvő,bálok,Opera stb.)
2023. júl. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszel fel amit akarsz, másnak semmi köze hozzá. Viszont azzal tisztában kell lenned hogy a döntésed miatt egyes helyeken akár hátrányba kerülhetsz.
2023. aug. 3. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xp ali ***** válasza:
Tipikus suttyó. Márkásban városi suttyó. Márkátlanban falusi munkanélküli suttyó. Suttyók között minél márkásabb, annál alfább suttyó. Ja meg még a c típusú állampolgárok járnak így nagy mergedessel. Alkalomhoz illően öltözz ha jót akarsz magadnak. Itthon meg este sétálni a sötétbe én is suttyóba nyomom és szeretem. Irodába ing szövetnadrág, HO-ban kamerás meetingen ing mackónadrág. Persze ha igazán rám hallgatsz, azt csinálsz, amit akarsz.
2023. szept. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!