Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Akik nem hordanak...

Lányok! Akik nem hordanak melltartót nem zavarja őket hogy kilátszik a mellbimbója?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 21:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%

Amikor a 70-es években divatba jött a melltartó nélkül járás a "holland mellű"(*) nőknek készült különösen vékony anyagból melltartó, hogy az átütni való átüssön, és úgy nézzen ki, mintha rajta sem lenne.

Ill. vastagabb anyagból, aminek volt egy kis csücske, hogy átüssön. Ezt azok hordták, akik nem tudták megtölteni a melltartójukat.

(*) Bocs holland lányok a .¨Ł>Ä szóviccért.

2023. júl. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem, ilyen az emberi test, miért kellene szégyellni?! Ezzel ez erővel a pasasoknak meg péniszleszorítót kellene hordaniuk, hogy még véletlenül egy kicsit se látszódjon, hogy ott valami domborodik.
2023. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
80%

Ezt tökre nem értem:

- olyan p*csagatyát felvenni utcára, melyből majdnem kilőgnak a nagyajkak, az OK

- olyan ruhát felvenni, melyben felsejlik a mellbimbó kontúrja, az valami erkölcsi fertő

2023. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Metionin ***** válasza:
84%

Nekem nem látszik, mert befelé fordul, konkrétan lyuk van a helyén. Még én sem láttam soha a saját mellbimbómat. Amúgy ha kellene, inkább vennék rá valami tapaszt vagy nem tudom, a ruha anyagától függően, hogy mennyire adná ki.

2. ja mutogatom a szúnyogcsípéseimet aminél a 12 éveseknek is nagyobb van, lol :D vagy te az övékét is nézed?

2023. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem zavar.Sose érdekelt;mindig is utáltam hordani.A szemembe úgyse meri mondani senki,ha zavarja.
2023. júl. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok magamutogató típus, de nem szeretek melltartót hordani. Kényelmetlen szar. Ami meg elvislehető, merevítő és szivacs nélküli, azon ugyanúgy átüt a bimbó, szóval tök mindegy.

Ma már a ruhákat sem úgy tervezik hogy melltartóval hordthatóak legyenek, pláne így nyáron. Vagy hátul lóg ki, vagy vállnál, vagy hónalj kivágásban.

Most szoptatok úgyhogy muszáj hordani, de utána szerintem befejeztem ezt a műfajt. Télen eddig sem hordtam mert pulcsi alatt mindegy. De nyáron eddig zavart a kilátszó bimbó gondolata. Most egyre inkább le tudom szarni mit gondolnak az emberek. A férfiak bezzeg simán flangálnak felső nélkül is, pedig némelyiknek nagyobb melle van mint egy B kosár. Akkor talán túlélik az emberek egy mellbimbó körvonalának a látványát is. Remélem ez is a fűző sorsára jut. Aki akarja hordja, de ne legyen már ri.ancnak nézve aki nem akar vele szenvedni.

2023. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Engem az zavar, amikor más akarja eldönteni, hogy öltözzem.
2023. júl. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
97%
Én most nyáron nagyon meglepődtem, hogy milyen sok lánynak látszik nagyjából mindene a ruha alatt.
2023. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
A "kötelező" melltartó-hordás nem a rossz alakú nők diktatúrája a jó alakúak fölött?
2023. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
16%

#19 hát bocs, de nem igaz hogy a rossz alkatú lányok mondják ezt, nekem modell alkatom van, homokóra alkat, magas, vékony hosszú lábak, nagy melleim vannak és mégsem mutogatom. Nem szeretem ha atlatszik. Ne nézegessen idegen kanos mindenféle jöttment. És amúgy is másoknak is úgy néz ki mikor virít mintha 2 odaszáradt szardarab lenne.

Engem anélkül is megnéznek, leakartak taperolni többször, majd még azzal adnám a lovat alájuk hogy a bimbóm mutogatom,mintha meztelen lennék. Persze..

Ennyit fantáziát meghagyok a nyálcsurgatóknak.

2023. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!