Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hord meg valaki mom jeanst...

Hord meg valaki mom jeanst 2023-ban?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem van egy ilyen nadragom es nem tudom mennyire ment mar ki a divatbol, szeretnem hordani.

2023. júl. 29. 01:15
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Remélem nem, mert borzasztó. Minimum 20 kg-t rápakol mindenkire, persze biztos van olyan, aki ennek örül.
2023. júl. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kitana. ***** válasza:
96%
Rövidnadrágból van olyanom, azt szeretem, hordom. Szerintem a hosszú változatot is hordják, bár nem szoktam figyelni.
2023. júl. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak még igen, egy osztálytársam pl rendszeresen járt olyanban
2023. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
89%
Még most is van divatja, szóval ebben a szezonban még tuti tolni fogják. De ne az aktuális divattól tedd függővé, hogy mit hordasz, vegyél fel olyan darabokat, amikben jól érzed magad, nem kell belesimulni a tömegbe.
2023. júl. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne, a “más” hajlamúak.
2023. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tudod mit? en mas hajlamu vagyok, nem szegyenlem es sosem valtoznek meg ha tehetnem sem ugyanis megismertem egy olyan lanyt akiert megerne meghalni is, rajta kivul meg mar mas ember nekem nem szamit.
2023. júl. 30. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Vedd fel a klozzettajtót kit érdekel
2023. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!