Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bámul meg mindenki egy...

Miért bámul meg mindenki egy szép lányt (sztereotípia nyelvén cicababát) ha könyvet olvas a buszon?

Figyelt kérdés
Rácsodálkoznak hogy olvas, ez valóban ennyire meglepő? :D
2010. okt. 14. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a könyv miatt nézik meg, hanem azért mert jól néz ki.
2010. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amúgy rólad van szó? Te lennél a cicababa? :)
2010. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én élvezem, ha bámulnak olvasás közben, hátrány, hogy nem nagyon tudok annyira a könyvre koncentrálni.

kérdésedre válaszolva amúgy talán azért, mert az emberek szeretik a szépet, főleg, ha okos is (vagy annak tűnik).

L.17

2010. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Iiigen én lennék a kérdésben szereplő lány, de direkt így fogalmaztam meg mert nem akartam hogy lehurrogjanak hogy egoista vagyok. Engem is zavar kicsit, mert nem tudok elmerülni a könyvben. :D
2010. okt. 14. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez esetben, ha gondolod írj egy privát üzit (én nem tudtam neked) mert szívesen ismerkednék egy csinos és okos lánnyal :)
2010. okt. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért néznek, mert egy cicababából nem nézik ki, hogy olvasni is szokott, és nem csak plázázni...vásárlás kötben biztos nem néznek annyian, de azt nem tudják összerakni, hogy egy szép lány okos is lehet.
2010. okt. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Hihi, aranyos vagy, és örülök hogy vannak még fiúk akik az intelligenciát is figyelembe veszik egy lánynál. :) Viszont két éve vagyok együtt a jelenlegi párommal így.. :P :) Köszönöm a kommenteket kedves válaszolók!:)
2010. okt. 14. 19:46
 8/14 anonim ***** válasza:
könnyen meglehet, hogy nem azért néztek mert olvastál, hanem mert szép vagy.
2010. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azé mert szép vagy és tudja hogy nem figyelsz oda rá mert olvasol és így nyugottan nézegethet.
2010. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A szép lány és a cicababa nem egymás szinonimái. Nem minden szép lány cicababa és nem minden cicababa szép.


Már csak az a kérdés, hogy a kérdező melyik kategóriába tartozik? Egyikbe, másikba, esetleg mindkettőbe?

2010. okt. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!