Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért bámul meg mindenki egy...

Miért bámul meg mindenki egy szép lányt (sztereotípia nyelvén cicababát) ha könyvet olvas a buszon?

Figyelt kérdés
Rácsodálkoznak hogy olvas, ez valóban ennyire meglepő? :D
2010. okt. 14. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

19:44 Ezt valószínűleg nő írta, vagy metrós pasi. Mert oltári nagy baromság, és csak azt bizonyítja, hogy aki írta, nem volt még férfi.

Az egyik válaszoló már leírta: ha könyvet olvas a lány, biztos nem fog összeakadni a tekintetünk, tehát mindkettőnknek kényelmesebb: én legeltethetem a szemem kedvemre, ő meg észre sem veszi, vagy tehet úgy, mint aki nem veszi észre, így nem kell zavarba jönnie senkinek. Szerintem tiszta haszon :)

2010. okt. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8:00

Látszik, h pasi vagy, aki csak a f@rka után megy...

2010. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akihez szólt a kérdés. Jézusom. Ostoba sértődékeny liba.
2010. okt. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Egyik válaszoló kommentjével kapcsolatban.. Sajnos manapság a szép és csinos lányokat egyszerűen ostoba cicababának tartják, akiknek másról sem szól az élete csak a plázázásról. Ez elég szomorú szerintem. Köszönöm a válaszaitokat!:) Örülök hogy a legtöbb válaszoló rácáfolt, hogy valóban ekkora különlegesség egy szép lány aki olvas. :D
2010. okt. 17. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!