Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet valóban tartós...

Hol lehet valóban tartós fekete farmernadrágot venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy olyan fekete színű farmergatyót, ami nem fakul ki és “csíkosodik be” az első pár mosás után. Nagyon sok pénzt elköltöttem már sajnos H&M, meg ZARA kaliberű boltokban farmerekre, de egyik helyen sem találtam olyat, ami valóban évekig kibírta volna szép állapotban, de hónapokig sem igazából. Most eldöntöttem, hogy kicsit többet hajlandó lennék kiadni egy tényleg tartós darabért (mondjuk maximum 40-50 ezer Ft körül gondoltam). Nektek honnan vannak a minőségi farmereitek? Levi’s-en gondolkoztam például, hiszen mégiscsak biztos méltán az egyik legnagyobb farmermárka, azzal kinek mi a tapasztalata?

Előre is köszi a válaszokat!



2023. júl. 31. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem Zarából, New Yorkerből is vannak több éve fekete farmereim. Sok múlik azon hogy hogy mosod őket. Én nem sokat gondolkodom ilyesmin mert minden ruhám fekete, így nem félek hogy a mosásban valami félrecsúszik. Sötéteket ugye csak sötétekkel szoktál mosni?
2023. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Levis farmerem evekig elég sokat hordtam, de sajnos az elejen sokat is mostam, es az ulepe 3,5 ev utan lassan kezd kilyukadni. A masikwt ritkabban hordom, kevesebbet mostam, de az meg mar nem annyira fekete. Sztem eleg vacak az anyaga (mindkettő 314-es, amerikaban vettem). A marks&spencer nadragom 10 évig birta, igazabol lehet meg most is azt hordanam 20 ev utan, ha nem hiztam volna ki.🙂

C&A farmer 2 ev utan kiszakadt.

2023. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!