Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen rövidnadrág fiúkon?

Ilyen rövidnadrág fiúkon?

Figyelt kérdés
[link]
2023. aug. 3. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Ennyire rövideket nem, de egy 10 cm-rel hosszabb szárúakat én simán hordok. A boxer szára épphogy nem lóg ki belőle, az nekem már jó. Nem érdekel hogy ki mit gondol róla, nekem kényelmes, hőségben sem fogok megsülni vádliig érő "zsákokban".
2023. aug. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Az 1-es válaszadóval értek egyet, ezt a méretet még nőkön is francia bugyinak hívom, “nadrágnak” semmiképp.

Viszont ettől egy 8-10 cm hosszabb nadrágjaim vannak nekem ‘mert nálam a “rövid nadrág” attól a mérettől kezdődik, és nem a vádligatyáktól.

Azoktól már nagyobb értelme van egy hosszúnak is.

2023. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Fiúknál nem divat, nők járnak ilyenbe, meg amiből kilóg a seggük.

De felőlem hordjon bárki amit akar, liberális felfogású vagyok.

2023. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem teljesen jó
2023. aug. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%

Én föl nem venném ez ultra gáz.Jóhogynem fittyennek ki a tojásai.

Nincs kifogásom a rövidnadrágok miatt,mert az én tinikoromban még divat volt a rövid farmer.Ami tényleg rövid volt,de azért a pitcsánk nem látszott ki belőle.

Ma már az se divat.

Szóval nem vagyok konzervatív. de gyerekek ,ezt ne már!

2023. aug. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért fityegne ki bármi is?! Egy fecske fazonú fürdőgatyából is kellene fityegnie mindennek? Az még rövidebb. Ezek szerint strandon, vagy mondjuk egy vízilabda mérkőzésen tömeges fityegéseket kellene látni?! Mert nekem még nem tűnt fel.
2023. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6!

Ez így van.

Az 5-ös félék amolyan képzelt rettegők, ők szoktak vízbe menni térdig érő bő szárú vízgyűjtőkben a lelki békéjük miatt.

2023. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a pasiknak szégyelniük kell a testüket. Ott megrekedt a ffiasság, hogy ha deltás felsőteste, bicepje és kockaház van. A popsi,láb pedig szégyen.
2023. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

#5: Igazából még azt a típusú reakciót is elfogadom, amikor mindenféle indoklás nélkül azt mondja valaki hogy "jajj ezt ne már mert ez ultragáz". Elvégre mi alapon is várnám el bárkitől, hogy indokoljon.


Az egyetlen eset, amikor értetlenül nézek, amikor az indoklás tárgya egyértelműen nem áll fenn. A képen jól látszik, hogy sehonnan semmi nem fittyen ki.

2023. aug. 5. 13:28
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

8.

Teljesen jól fogalmaztál!

Annyira szánalmas ez az egész, hogy testépítő versenyen már nem fecske úszónadrágban vannak, hanem térdgatyába!!,

Könyörgöm! Akkor mi a f.szért edz combra a szerencsétlen ha szégyelli a combját?

Eszem megáll mennyi barom férfi van. T. A kivételnek.

2023. aug. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!