Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményed az ilyen...

Mi a véleményed az ilyen rövidnadrágról fiúkon?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 18. 16:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%

Bu*isan néz ki.

Nekem nagyon nem tetszik.

2016. ápr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha hetero vagy, akkor felejtsd el.
2016. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

Ha hetero vagy akkor rohadjon bele a shegged 40 fokba a terdig ero szharba mert te HETERO vagy es buszke!

Ha viszont van annyi eszed mint a lanyoknak akkor nyugodtan viseled es szellozik az aminek kene ugy ahogy en is ilyet szoktam ugy hogy felesegem van aki tortenetesen NO!!

Erdekes hogy ilyenkor elotor nemelyik elvetemultbol az erkolcs aztan atkattintasz a szexualitasba ott meg tele van minbdenfele disznosagokkal ami senkit nem zavar...

2016. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

4 Ez a kisnaci baromi b.z.isan néz ki, ennyi. Az, hogy te felveszed max. két dolgot jelenthet: 1., nincs ízlésed, 2., hiába van feleséged, ha amúgy a másik csapatban játszanál, csak még nem merted magadnak bevallani. Egyébként Freddie Mercury hordott rendszeresen ilyen nacikat.

Semmivel sem lesz nagyobb meleged egy bővebb és pár centivel hosszabb hetero férfiaknak tervezett sortban.

2016. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Undorító. De úgyse nekem akarsz tetszeni, szard le mit mondok.
2016. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

5!

20 eve testepitek tehat nincs mit takargatnom, es ha par centitol nem lesz melegem akkor erre emlekeztesd a lanyokat is!!

Es nem egy ruha merete fogja meghatarozni egy ember nemi hova tartozasat.

Igy csak a butak es az eloiteletekkel tele levo emberek gondolkoznak!

A 60,70-es evekben biztos mindenki homar volt igaz?

Es megsem halt ki az ember..

Istenem mennyi buta van itt...

2016. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Jól néz ki.
2016. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Most még kicsit túlzásnak tartom, nincs annyira nagy meleg hozzá. De ha jön a kánikula, akkor teljesen jó lesz. :) Szerintem sportos és vagány, végre nem az a megszokott térdig érő lógós fazon. :) Nekem tetszik. Hol lehet amúgy ilyet venni fiúknak? :)
2016. ápr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9: Tavalyi a kép :)


Amúgy sehol. A képen látható példány (azt hiszem) Bershkában vett ffi skinny fit hosszúnadrág, ami ki lett mérve, a megfelelő helyen levágatva, és felvarratva (szabóval). Az elasztikus anyaga miatt kényelmes, még ha nem is néz ki annak.

2016. ápr. 18. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!