Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van egy fehér bőrkabátom, de...

Van egy fehér bőrkabátom, de nem tudom mivel lehetne hordani. Valakinek valami tipp?

Figyelt kérdés
Ha miniszoknyával venném fel,milyen színű harisnya és cipő és szoknya illik hozzá?Milyen nadrággal hordható?Teljesen tanácstalan vagyok:)
2010. okt. 15. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van, világos farmerrel, szürke vagy fekete térdigérő csizmával hordom... Jól néz ki a szürke csizmával is, a nadrág legyen világos, szépen kihangsúlyozza a színeket. Próbáld ki:)
2010. okt. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fekete leggingel, szűrke vagy fekete szoknyával, harisnyával. Fekete cipővel hordanám. Mindenképp a fekete ill. szűrke színekkel kombinálnám. Esteleg még farmerrel az persze kék is lehet.:)
2010. okt. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább szürke leggings-t és fehér cipőt vennék fel hozzá, hogy passzoljon a fehér cipő a fehér kabáthoz. Esetleg világos rózsaszín tornacipőt (ajánlom a converse-t) egy világosabb csőfarmerrel és egy fehér hajpánttal. Szerintem a világos ruhákat nagyjából világosokkal társítsd. Persze mehet valami sötétebb kiegészítő( pl: öv, karkötő, nyaklánc) de én nem vennék fel egy világos farmert egy fekete felsővel. Ezt csak jótanácsként mondom/írom.
2010. okt. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5évig volt fehér bőrkabátom (most keresem az utódját), és minden színnel hordtam. A fehér alapszín bármivel felveheted!

Nem is értem a kérdést?!

2010. okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!