Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gólyabálra fekete nadrág...

Gólyabálra fekete nadrág bordó csillogós fűzővel elég elegáns lenne?

Figyelt kérdés

Nem az én gólyabálomról van szó, én harmadéves vagyok és egy másik egyetem gólyabáljára mennék.Az a baj, hogy ma este lesz és már nincs időm ruhát venni.

Alulöltözött leszek?


2010. okt. 15. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem valami flancos hely, akkor jó lesz, már ha az a fekete nadrág olyan. Persze szebb lenne egy koktélruha minimum, dehát ha nincs akkor nincs :)
2010. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan én nem voltam saját gólyabálomon sem, de (a képek, és elmondások alapján) ott volt ilyen is- olyan is. Tehát volt, aki egy nadrágot és egy csinos blúzt vett fel, és olyan is, aki !!! estélyit!!!! bérelt erre az alkalomra. Nyilván a megfelelő vhol a kettő között van.

Viszont ahogy így elképzelem, csinos leszel, esetleg még hozzáillő kiegészítőkkel feldobod a dolgot, akkor jó lesz. Főleg, h nem a te gólyabálod.

2010. okt. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem leszel alulöltözött... úgyis tuti lesznek olyanok, akik még lazábban lesznek öltözve, aztán kben sem lehet elvárni minden egyes nőnemű egyedtől, hogy jól érezze magát ruhában vagy szoknyában... így elírásból elég elegánsnak tűnik a top, a fekete nadrág pedig egy klasszikus darab, mindenhez fel lehet venni. Kben is, a puccos kisestélyis habos-babos cuccok kora lejárt, és a legtöbben már inkább miniruhákban, plázában vett ruhákban jár, amik nem feltétlen elegánsabbak, mint egy felső-nadrág szett...
2010. okt. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!