Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete nadrág jó ballagásra?...

Fekete nadrág jó ballagásra? Vagy inkább szoknya?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok. Nemsokára lesz a ballagásom, és azt szeretném kérdezni, hogy fekete nadrágot felvehetek-e? Vagy ilyenkor inkább szoknyát kellene felvennem? Mert kicsit vastagok a lábaim. Az osztályomban vannak még hozzám hasonló vastag lábú lányok és ők szoknyát vesznek fel. Én "nadrág-típus" vagyok, és nem szeretném magam kinevettetni, ha térd fölött érő (majdnem mini)szoknyát veszek fel. (Mert ők ilyet húznak magukra :S) Egyszóval: nadrág vagy szoknya? Köszi :)
2011. ápr. 22. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Szoknya
2011. ápr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nálunk mindenki szoknyát vett fel
2011. ápr. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szoknya..

a fiúk szoktak ált felvenni nadrágot.

jaaj már lenne ballagás.. :D

2011. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp szoknyát vegyél fel!!! A térd felett még előnyös is,hiszen hosszítja a lábadat!! És ha karcsúbb látványt akarsz elérni vegyél fel magassarkú cipőt is!!! :D :)
2011. ápr. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

akkor lehet, hogy szoknyát veszek majd fel, ha ennyien írtátok. persze magassarkúval :P és akkor a vastag lábaimra előnyösebb a kicsit térd fölötti szoknya magassarkúval? köszi még1x :)

2011. ápr. 23. 11:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én is 14 vagyok és most ballagok. Mi együtt megbeszéltük az osztállyal, hogy a fiúknak fekete nadrág, fehér ing, lányoknak térdig érő egyenesvonalú sötétkék vagy fekete szoknya, szintén fehér blúz. Ezek mellé pedig lesz ballagó nyakkendőnk is. Szerintem az lenne, a legtisztább, ha ti lányok együtt megbeszélnétek, hogy mi legyen, mert annál nincs idétlenebb mikor a 12 10-en szoknya van 2 , meg nadrágot vett fel... Azért mégiscsak ballagás..
2011. ápr. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nekem is vastag a lábam, a vádlim nagyobb mint a combom, viszont én sportoló vagyok, de akkor is. Szerintem vegyél fel egy térdig érő szoknyát, így te is szoknyába leszel, másfelől meg nem kell ribanckodnod sem:D
2011. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
0%
Nekem mikor ballagásom volt[2éve]én fekete cicanadrágot vettem,fehér blúzzal az igazgató annyira nem volt odaérte .DD
2012. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha fiú vagy akkor a szoknyát ajánlom
2018. ápr. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!