Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » About You visszaküldésnél...

About You visszaküldésnél hová kell ragasztani a matricát?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A múlt hónapban rendeltem az about you-ról egy felsőt, ami sajnos nem lett jó és szeretném visszaküldeni. A csomagolás még mindig megvan, benne a felső és a szállítólevelet is bele fogom tenni, de nem tudom hová kell felragasztani a visszaküldési matricát.

A csomag annak oldalára ahol a GLS-es matrica van az adataimmal, vagy alapból a GLS-es matricára, vagy a csomag másik (üres) oldalára?

Holnap már tényleg szeretném visszaküldeni, mert eddig is húztam az időt.

A terméket postai úton fogom vissza szolgáltatni.

Köszönöm a segítséget előre is!



2023. aug. 7. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a szállítólevelet kell beletenni, hanem a visszaküldési űrlapot.Ez mondjuk rá is van írva a papírra, de nem baj.


Ha postával küldöd, akkor ragaszd le vele a GLS matricát.Ha a GLS jön érte, akkor semmit nem kell ragasztani.

2023. aug. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen bocsi, nem figyeltem, a visszaküldési űrlap van benne:D


Köszi

2023. aug. 7. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!