Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen kalapot érdemes hordano...

Milyen kalapot érdemes hordanom? (és milyet nem) F

Figyelt kérdés

180cm kb 70 kg hosszúkásabb arcú (vagy fejalakú) adottsággal rendelkezem. Nincs különösebben márkáns orrom vagy fülem.

Ilyen adottságokkal milyen típusok ajánlottak? (és kerülendőek)


Érdekesnek találom azt a típust, amit a Figyelők viselnek a Rejtély (Fringe) című sorozatban, csak nem tudom mi a neve annak a típusnak, de az ötvenes években volt népszerű. Igazából nem gond ha kicsit "bácsis" stílusú. Amúgy is szeretek idősebbnek tűnni.



2023. aug. 8. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Magasság meg kg tök felesleges, ha ennyire számít neked idegen emberek véleménye, rakd ki a képed és pár divatguru megmondja majd melyik illik hozzád, aztán hogy susogós nacihoz feszed fel az már a te problémád.
2023. aug. 8. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1


Nem kell egyből arra gondolni, hogy Magyarországon élek. Van azon kívül is élet (sőt!)


De rendkívül hasznos volt a válaszod. Elképzelni se tudtam volna nagyobb segítséget.

2023. aug. 8. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Ki gondolt arra hogy M.o.-n élsz és hogy jön ez ide??
2023. aug. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyárra elmennek a szalmakalapok (h&m például),de amúgy fura,nagyon fura. Nem idősebbnek fogsz tűnni,hanem furábbnak.
2023. aug. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4


Hát nem tudom. De itt, ahol jelenleg élek itt sokan viselnek kalapot (egyesek ráadásul ilyen széles karimás panama stílusút). Nem azt mondom, hogy nagyon gyakori, de mindenképpen a mindennapi utcakép része. Szóval szerintem nem lógnék ki annyira a sorból.

2023. aug. 9. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!