Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen színtípusba...

Szerintetek milyen színtípusba tartozom? Milyen színű ruhákat érdemes hordanom?

Figyelt kérdés

A szemem olyan zöldeskék, az írisz körül szürke gyűrű. Ha kék ruhát veszek fel kéknek hat a szemem, zöldben zöldesnek, szürkében szürkének. Szóval ilyen " színjátszós".

A hajam most ombre de már kopott/ lenőtt. Eredetileg seszínű, gyerekként szőke volt, de mar 6-7 éves koromra besötétedett szőkésbarnára. Sokáig melíroztattam, a szőke barna tincsek jól álltak, feldobták az arcom. A sötétebb színek, mint a csokibarna, vörös stb nagyon rosszul állnak, sápasztanak és 10 évvel öregítenek.

A bőröm sápadt/ sárgás tónusú. Semmi bőrpír, inkább sárgás, az arcom sápadt,de a testem bőre nyáron könnyen barnul sosem ég meg. Arcomon az orr mellett halvány sárgás szeplők vannak. Az erek nem nagyon látszanak a bőrömön de inkább zöldesek.

A szemöldököm szempilláim világosak de nem azok a nagyon halványak.

Tudom volt már rengeteg ilyen kérdés , de egyiknél sem találtam olyat ami segíthetne. Köszi előre a válaszokat! :-)



2017. jún. 13. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Voros, narancs, meregzold
2017. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Illetve barna, tehat a fold szinek
2017. jún. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján nagyon hasonlíthatunk:) Minden igaz rám is amit írtál, leszámítva hogy nekem a szemöldök és a szempillám sötét, de amúgy a szemem,hajam, bőröm, szeplők mind ugyan olyanok mint neked:) Nekem jól áll a kék,zöld,piros,fehér,fekete,szürke,pink,lila,barna. Amit nekem kerülnöm kell (és talán neked is) az a citromsárga, narancssárga, barackszín, törtfehér/ekrü, púderrózsaszín, világos bézs. Inkább a hideg árnyalatok állnak jól mint a melegek. Ékszereknél a rozéarany nem jó a bőrömhöz. Arany még elmegy de az ezüst sokkal jobb. Am én kevert típus vagyok, kicsit nyár, kicsit tavasz, kicsit tél, sosem tudtam sehova berakni magam egyértelműen mert mindegyikből igaz rám valami.
2017. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, köszi szépen a tartalmas választ. Igen, én sem tudom igazán besorolni magam egyik típusba sem, tudom, hogy vannak altípusok is de azokban sem nagyon találom magam. Ősz tuti nem vagyok. Ahhoz nem vagyok elég " vörös" Nyár tavasz közt vaciláltam, de én is úgy látom magamon, hogy azért vannak tél jegyek is. A nyár tipusból és tavaszbol a hajszin szemszin stimmel de ahhoz nem vagyok elég fehér hogy odatartozzak. Mert őket kevésbé fogja a nap, engem pedig jol fog. Nincs áttetsző bőröm és törékeny sem igen vagyok..szoval tiszta keveredés. De sokat segitettél, kipróbálom a felsorolt színeket. :-)
2017. jún. 14. 09:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Igaz már régi kérdés, de a gyerekkorban szőke, majd besötétedő haj, az írisz körüli szürke gyűrű és a seszínű haj a nyár típus jellemzője, én is ide tartozom :) Nyár típusként leginkább a kéket és a pasztell színeket érdemes hordani, a feketét és a meleg színeket kell kerülni, de több videó és cikk is van fent a témában, érdemes megnézni :)
2020. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!