Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lamoda és Koi Footwear: ezek...

Lamoda és Koi Footwear: ezek jó minőségű platform cipők, vagy olyan gagyik, mint a Demonia?

Figyelt kérdés

Volt már Demoniám. Amikor megérkezett, nem akartam elhinni, hogy úgy néz ki élőben, mint valami eBay-ről berendelt hamisítvány.

Nem is bírta sokáig. Többször is meg kellett ragasztani a talpát, így balesetveszélyes volt utcai viseletnek.

Jelenleg egyedül a Zarában és a Beshkában találok “elég magas” (13-14 centis) bakancsokat. Ezeknek a minősége is korrekt, nem lehet rájuk panaszom.

Zalandon már kapható Lamoda és Koi Footwear is. Évek óta nézegettem online ezeket a márkákat, és gyönyörűek.

Megérik az árukat?



2023. aug. 9. 10:49
 1/3 Metionin ***** válasza:

Követném, ha nem baj :) a Demonia orbitális csalódás volt nekem is anno.

Hogy hasznosat is írjak, én még az Altercore-t ajánlom figyelmedbe, nagyon jó vélemények vannak róla. Ha a jelenlegiek tönkremennek, szerintem arra fogok beruházni.

2023. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
DocMartens is csinál platformons bakancsokat, megbízható a rendelés meg a minőség is
2023. aug. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én külföldön élek, láttam párat élőben.



Megvenni nem vettem, mert mind gyanúsan pihe könnyű, ami általában azt jelenti hogy habszivacs az egész, meg ürgeges. Amennyire látom, ragasztva vannak, nem varrva. Ha több vagy mint 35 kiló, és nem csak a hálószobádban billegnél benne a tiktok előtt, én nem ajánlanám, pláne ennyi pénzért.


És sajnos csak vegán opció van, műanyag cipőt meg nem veszek. Egyrészt büdös lesz, másrészt még le se bomblik rendesen.

2023. szept. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!