Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, csajok, asszonyok,...

Lányok, csajok, asszonyok, hölgyek! Szerintetek is bosszantó, ami női ruha fronton folyik?

Figyelt kérdés

Bemegy az ember szinte akármelyik fast fashion üzletbe, és mindenhol ezek a tiritarka, funkciótlan cuccok vannak. A női nadrágok 99,999%-án konkréten NINCS rendes zseb, csomóssor elől még be is van varrva. Akkor minek? Ha normális, zsebes, nem feszülős, rendes derekú nadrágot akarok, akkor át kell battyognom a férfi részlegre. Pólók dettó. Szeretem az egyszínű, galléros pólókat. Ilyen is csak a férfi részlegen vannak. A női részlegen tele vannak mintával, színekkel, feliratokkal, kövekkel, kivágásokkal, csillámokkal, strasszokkal, flitterekkel. Miért?

Hasonló ízléssel "megáldott" sorstársaim, ti hol szoktatok vásárolni? (Webshopokat ne írjatok, légyszi, mert szeretem élőben megnézni, megfogdosni, felpróbálni a cuccokat, ez a vakon rendelősdi nem az én műfajom.)



#divat #praktikus #strassz #uniszex #női részleg #normcore
2023. aug. 9. 22:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

10!

Pontosan így van.

Ahogy látszik a férfiak ruházata az urcán.

Mint valami egyen cucc, mindegyiken ugyanaz van.

2023. aug. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%

Neharagudj, nekem nincs bajom azzal ha valaki nő létére nem nőies, és nem követi a divatot vagy nem érdekli hogy mi áll neki jól, de nehogy már az legyen a probléma hogy a női részlegen nőies termékek vannak…így is szörnyű a sok tini fiús cucc…alig öltöznek már nőnek a nők.

( természetesen nem az ízléstelenül kihívó dolgokra kell gondolni)

A nagy méretek meg kérlek hagyjuk, erre vannak a nagy méretűek boltja stb. Aki szeretne csinos vagy normális méretű ruhát hordani az próbáljon meg lefogyni…

Ja meg a másik kedvencem azok a lányok, nők akik mát 20-30-40-50 évesen is a nyugdijas mammer szettekbe járnak…elképesztő…mintha szándékosan nem akarnának jól kinézni.

2023. aug. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
19%
Egyébként ez ellent mondás " de nehogy már az legyen a probléma hogy a női részlegen nőies termékek vannak…így is szörnyű a sok tini fiús cucc…alig öltöznek már nőnek a nők." Ugyanis ha lenne fogalmad róla hogy milyen női részlegen kapott ruhák vannak nem ezt mondanád, szakadt nadrágok picsa nadrágok, és itt ott kivagott kirakott "blúzok" na ez aztán a nőies. :D
2023. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%
Talán ha legközelebb kijössz a Bershkából és átmész egy másik boltba ahol lehet kapni ezeken kívül kulturált dolgokat akkor majd kinyílik elotted egy új világ…😅 egyébként a tini fius például a szakadt 20 számmal nagyobb pólók meg azok a szörnyen fius logós undormány nadrágok, bár talán ez még mindig jobb mint amikor edzőcipővel vesznek fel egy szép ruhát vagy egy szoknyát…
2023. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Igen egyet értek ezzel, de van amikor a kényelem fontosabb. Én is szebbnek látom szebb cipővel de amikor be hólyagosodik, vizesedik a lábam minden féle fasza cipőtől amitől nem kéne. Na akkor egy kicsit áldás hogy ne kínlódás legyen az a fél óra hanem igenis haladjak is a lépteimmel. 🙏
2023. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
64%

Nem olyan ruhákat hordok, amiket leírtál, de van pár dolog, amit én sem találok.

Van 1-2 régebbi “hétköznapi” ingem, ez alatt azt értem, hogy nem olyan elegáns, mintha irodába venném fel, de azért szebb, mint egy sima póló. Egy ilyenem van, akarnék még hasonlóakat venni, de sehol nem találok. Vagy vannak ezek az üzleties, irodába való ingek, vagy ilyen hatalmas oversized ingek, mintha a nagyapám ingjei lennének, vagy amit újonnan láttam, crop ingek vagy hogy hívják. Ez a másik bajom, hogy sokszor azt veszem észre, hogy minden normális felső aminek mondjuk a mintája, színe tetszene, vagy crop top vagy ilyen rohadt hosszú, esetleg bő darab. Nekem valahol a kettő között kellene. Nem szeretem a hasamat mutogatni, főleg téli, hosszú ujjú ruhák terén nem értem ezt, de mivel alacsony vagyok, nem állnak nekem jól az ilyen tunikák meg hosszú pólók sem, optikailag összenyomnak. Télen ha nem néz ki hülyén, az ilyen rövidebb felsők alá szoktam venni egy trikót, meg magasított derekú farmerrel veszem őket fel, így nem lóg ki a hasam, de nyáron nem tudok aláöltözni.

Most éppen fekete farmerdzsekit kerestem, olyat, ami inkább nőiesebb, kb csípőig érő, szűkítettebb fazonú. Egyelőre egyik ruhaboltban sem találtam, ahol néztem. Tavaly szövetkabátot kerestem, olyat, ami nem bokáig ér, de van benne valami karcsúsítás, megköthető vagy valami, de ilyet sem találtam.


21l

2023. aug. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
32%
Azért a kéynelem tényleg fontosabb, csak sokan inkább szenvednek.
2023. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!