Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden miért ilyenek az...

Vinteden miért ilyenek az emberek? Mondhatni bunkók.

Figyelt kérdés

Kapok értesítést a Vintedtől, hogy valaki kedvencnek jelölte a terméket amit hirdetek.

Kis idő után ráírok a tagra, hogy "szia, érdeklődő értesítést kaptam, mi lenne a kérdésed" vagy valami hasonlót.


99% nem válaszol. Eddig talán kettő válaszolt, az egyik utána vásárolt is.


Ha kapunk egy normális levelet, ami ráadásul az ő jelöléséből indult ki, akkor nem a minimum válaszolni?



2023. aug. 11. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
87%
Fúúú, de idegesítő amikor az eladó rámír. Én max azt tudom értékelni ha ilyenkor ad egy kedvezőbb árajánlatot, de "mi a kérdés?" jellegű agresszív letámadás nagyon elrettentő...
2023. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

A kedvencnek jelölés egyáltalán nem jelent se vásárlási szándékot, se konkrét érdeklődést. Az csak egy értesítés nem is tényleges üzenet. Lehet belefutott a főoldalon és megtetszett neki, vagy valamire konkrétan rákeresett és elmentette lehetséges opcióként. Lehet most épp nincs is rá kerete vagy nem tudja eldönteni hogy tetszik-e annyira hogy megvegye. Én is kaptam már ilyet és elég kellemetlen volt, nem írtam vissza. Még én szabadkozzak hogy miért nem vettem meg ha beszíveztem? Szerintem tök evidens hogy azért nem mert én sem tudom hogy kell-e most ez nekem.

Szerintem is elrettentő, lehet 2 hétre rá fizu után hajnali háromkor megvettem volna de ha valaki ilyen üzenetet küld azonnal kiszívezem. Szóval ezzel csak potenciális vásárlót veszítesz. Ha valaki meg akar venni valamit az meg fogja anélkül hogy írogatnál neki.

2023. aug. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Sajnos inkább te vagy a fura hogy ráírsz.

A kedvencnek jeloles azt jelenti kb hogy tetszik neki es meg akarja talalni gyorsan legkoezelebb. Ezekbol kb 10 szazalekban lesz tenyleges vasarlas. Igazabol fura is hogy az ember ertesitest kap a kedvencnek jelolesrol mert az elado reszere az semmit nem jelent. A helyedben kikapcsolnam es csak azt hagynam bent ami az uzebetre vonatkozik.


Szoval bocsi de te vagy a fura es nem a tobbiek a bunkok.

2023. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Volt erről múltkor poszt Vintedes face csoportban. Az emberek utálják ha ilyenkor rájuk ír az eladó. A kedvencnek jelölés csak annyit jelent hogy tetszik nekik. De nem biztos hogy valaha is meg akarja venni. Tök felesleges rájuk írni.
2023. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Hat ez nagyon fura.

Ha esetleg meg vasarolni is akartam volna toled, ezek utan biztosan nem tennem.

2023. aug. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Mindenhol azt tanácsolják, facebook csoportokban, redditen stb., hogy ha kedvencelik a terméket, írj rá a vevőre. Biztos én vagyok fordítva bekötve, de engem ez zavar
2023. aug. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
78%

Engen is zavar. Én egy kedvezőbb árat ajánlok neki.


Belefutottam olyanba is aki kérdezgette, hogy megveszed. Vagy 3×megkérdezte. Amikor azt mondtam találtam egy másikat ami jobban tetszik és olcsóbb akkor azt mondta, de ez új. Mondom nem érdekel. Mondta, hogy ez megéri az árát. Ajánlok 500ft-tal ólcsóbb árat csak vedd már meg. Megmondtam neki, hogy nem és le is tiltottam, mert üzenetekkel bombázott.


Na ez a bunkóság..

2023. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
20%

Mindenhol bunkó, flegma, lekezelőek, még itt is, azért mert nem szemtől szemben tárgyal veled és így nagy a pofájuk.

Személyesen más a helyzet, ott már nem mernek nagy pofával rendelkezni.

2023. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Miért vagyok lepontozva? Az nem tetszik, hogy ez zavar engem, vagy hogy ezt tanácsolják? :D
2023. aug. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

Hátő. Nem ők a bunkók hanem te nem érted a kedvencelést. Nem tudom hány éves lehetsz de úgy hangzik mintha most látnál először internetet. Szerintem elég egyértelmű. Tetszik neki, elmenti későbbre, ha nem talál jobb ajánlatot és még mindig szüksége van rá majd lehet hogy megveszi de lehet hogy nem. Nincs kérdése senkinek. Ha lenne azt megírná.

Úgyhogy ne zaklasd őket mert elijeszted a vevőidet.

2023. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!