Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Shein büdösítő alapanyaggal...

Shein büdösítő alapanyaggal dolgozik?

Figyelt kérdés

Szóval, elmondom érthetőbben. Van az az anyag, talán a műszálas ruha, amibe ha beleizzad az ember büdösebb lesz mint alapjáraton.

Ilyen alapanyaggal dolgozik a shein? Valaki tud erről valamit, aki már rendelt a sheinről?



2023. aug. 13. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok anyag nem ilyen a Sheinen,vannak jó minősègűek is
2023. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Használj izzadasgátló stiftet, lehetőleg ne 100% műszálas anyagú ruhát hordj.
2023. aug. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha épp az ami a legolcsóbb, akkor simán.


A műbőr dolgoknak még felvétel előtt szinte mindig erős szaga van, az a tipikus szúrós, kemikália szag.

Hacsak nincs ráírva büszkén, hogy 100% cotton, akkor bizony akril vagy poliészter lesz.


Azt az alapanyagot használják ami épp a legolcsóbb, illetve azt, amit a beszállító épp kap. A munkásokat meg darabonként fizetik, nem igazán érdekel senkit mennyire hosszú életű lesz az a ruha.



Konzisztencia nem lesz, mert 2-3 hét telik el a raklap megérkezése és a termék utolsó darabjainak eladása közt.


Egy csimó cuccuk sajnos nem arra lett kitalálva, hogy te hosszan hordjad. Egy csomó mikrotrend gyorsan kifut, a vásárlóik oroszlánrésze tizen-huszonéves és ők ezekre vannak ráállva.

Különösen nyugatabbra sok ennyi idős lány tényleg egy bulira, vagy egy nyaralásra vesz meg egy ruhadarabot, aztán ki se mossa, csak megy a kukába. Durva, de ha levezeted, drágább a mosás, szállítás ára mint maga a cucc volt, és egy mosás már látszik is rajta...



Igen, nekem is van tőlük pár cuccom, amiket évek óta hordok, de ezeket mind gondosabb utánna járás után vásároltam. Még így is bele fogsz futni ipari hulladékba.


Vannak ruháik, amiknél maga a szabásminta rossz, nem is úgy áll rajtad, mint a modellen, mert ami rajta van, az egyrészt nem is feltétlen ugyanaz a gyártósor amit te kapsz, másrészt durván sok photoshop mindenen, és nem is nagyon titkolják ezt.

2023. aug. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
76%
Vannak rossz anyagú ruhák tényleg, sokan azért adják tovább amit rendeltek, mert kiderül, hogy műszál. Rendelésnél alaposan el kell olvasni mindent, ki van írva hogy miből van a ruha és az is, mennyire nyúlik. Régóta vásárolok onnan de még nem kaptam más anyagú ruhát, mint ami ki volt írva. Sokszor van fent ugyanaz a ruha 2 féle árral, ilyenkor érdemes ránézni az anyagra is, mert van, hogy az olcsóbb az műszál, a drágább meg jobb anyag.
2023. aug. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Metionin,

igen, ez igaz, de azért pamut és pamut között is vannak nagy különgségek. A szövését, vagy hogy csiki,-e pl nem biztos hogy látod.

2023. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! :) Remélem másnak is tudtam ezzel segíteni, hogy feltettem a kérdést.
2023. aug. 14. 16:58
 7/9 Metionin ***** válasza:
65%
5. Jogos, de arra lehet használni a vásárlói értékeléseket. Én mindig mindent elolvasok és ha pl. az anyag vékonyabb, mint ahogy azt a kép alapján gondolnánk, valaki tutira panaszkodott róla ott :D
2023. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Metionin, ja, lehet hogy csak én vagyok autisztikus és túlérzékeny, de nekem az összes csipkéjük birizgál, csomó pólójuk szúr 🤭
2023. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
65%
Nem tudom, én kifejezetten háklis vagyok ilyesmire, pl. minden címke szúr, sok cuccnak a nyaka dörzsöl pedig nem is, csak úgy érzem, de eddig amiket onnan vettem (csipkések is) egyik sem. Pedig kifejezetten a fekete csipkebetétes blúzok a gyengéim. Ellenben volt sima fast fashionos (asszem Reserved) pólóm, aminek úgy szúrt az oldalán a varrás, hogy nem tudtam hordani, továbbadtam.
2023. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!