Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett divat fekete...

Miért lett divat fekete ruhában járni nyáron is?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre,hogy a fiatalabb generáció fekete ruhákat hord még nyáron is.

2023. aug. 14. 15:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
97%
Én szinte feketét hordok. Kedvenc színem, kényelmes, és nem tudják azt mondani, hogy nem illik hozzám a szín, mert a fekete az a fajta szín ami mindenkin is jól áll.
2023. aug. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%
Lehet papnövendékek.
2023. aug. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
34%

6.

Ezt a marhaságot magadtól találtad ki? Az arabok 90%-a tuti, hogy azokban a fehér lepedőkben jár. Ha meg sima ruhában vannak, az ugyanúgy mindenféle színű, mint a világ más tájain.

2023. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

"kényelmes"


Hogy lehet egy szín kényelmes?

2023. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
13-as, olvasd már el a 9-es által linkelt cikket.
2023. aug. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Metionin ***** válasza:
100%
Mert nyáron is az tetszik nekik. Sokan az izzadás miatt hordják. Én is télen-nyáron feketében tolom, sosem éreztem különbséget abban, hogy mennyire van melegem, mint amikor még anyám által rám erőszakolt színes meg pasztell ruhákat hordtam.
2023. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
14-es úgy értem nem kell azzal szórakoznom,hogy mondjuk fel veszek lila nadrágot, és nincs fekete vagy lila pólóm és hozzá illő szint találnom. Így kényelmesebb
2023. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

15.

Én annyit állítottam ott, hogy az arabok többsége fehérben jár. És ez igaz is. Az meg főleg, hogy aki meg feketében, annak sem lesz kevésbé melege, tehát nem ezért van feketében. (Mondjuk a sok kísérletezés helyett talán megkérdezhették volna a beduinokat a fekete ruhájukról, aztán könnyen lehet, hogy az lett volna a válasz, hogy hagyománytiszteletből vagy megkülönböztetésül hordják és szó sincs semmilyen vélt hűtőhatásról) Azzal együtt, hogy persze 30-40 fokokban nagyjából mindegy mi van rajtunk, sőt, ha semmi sincs, az sem jobb sokszor. Nem mellesleg vannak kételyeim a kísérletekkel kapcsolatosan, lehet csak nem végezték elég ideig, ha egy ruha egyik fele melegebb, az csak idő kérdése és a másik felén is jelentkezni fog. Vagy, hogy más volt a ruha szabása, esetleg a 2 ember tűrőképessége is. És persze gondolom pl a görögök sem teljesen hülyék, hogy a házaik fala fehér és nem fekete (sőt ez az araboknál is), azért csak van valami oka...

2023. aug. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
87%
Mert ígyis-úgyis rohadt meleg van, izzadok. A feketén kevésbé, vagy akár egyáltalán nem látszik.
2023. aug. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek van ideje napi tobbszor atoltozni meg asztalnal enni. A feketen nem ugy latszik a kosz,nedves torcsivel letorolheto. Sotetben is izlesesen lehet otthon feloltozni gondolkodas nelkul.
2023. aug. 15. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!