Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruhát ajánlotok...

Milyen fürdőruhát ajánlotok ha alul nagyon széles vagyok?

Figyelt kérdés

Felül teljesen rendben vagyok, inkább vékonynak mondható, a hasam is oké, de a fenekem és a combom borzalmas, minden plusz kiló odament most, iszonyatosan narancsbőrös is. Egyszerűen aránytalan vagyok, felül vékony, alul széles és plöttyedt.


Milyen fürdőruha lenne jó? Van olyan fazon ami jól állhat? Gondoltam ezekre a magasderekú bikinikre, az előnyös lenne?



2023. aug. 15. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Semmilyet.
2023. aug. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy top, és egy úszó nadrág jól megfelelhet erre a próblémára
2023. aug. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
54%
Esetleg egy magasderekú sötétebb színű fürdőruha.
2023. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
70%
Felül világos, alul sötét fürdőruhát keress, előbbi legyen díszített, pl fodros vagy mintás, utóbbinak legjobb lenne egy sima fekete. Illetve ha nagy a feneked, akkor igen, inkább magas derekút keress. De igazából mindegy milyen, csak érezd jól magad benne
2023. aug. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!