Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre az úgy oké, ha a...

Esküvőre az úgy oké, ha a nadrágom meg a cipőm fekete, de a felsőm színes?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy feketében nem illik menni, de kb semmi ötletem, hogy mit vegyen fel :(


Nem ismerem közelről a párt, a párom barátairól van szó amúgy. Most lesz augusztusban, szóval szerintem meleg lesz, de sajnos időm már nem lesz menni venni valamit.

Mit gondoltok?


Köszi előre is!



2023. aug. 16. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Mit jelent, hogy színes? Egyszínű az egész vagy hawaii mintás? És milyen felső? Sima hétköznapi vagy alkalmi?

Az, hogy ki hogyan öltözik fel egy esküvőre nem attól függ, mennyire ismeri a párt. Ott az eseményt tiszteli meg a megfelelő ruházattal. Ha csinos és ízléses az összhatás akkor teljesen rendben van.

2023. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 harebell ***** válasza:
89%
Ha összességében elegáns, akkor igen. Az kerülendő, hogy teljesen feketében menjen valaki, de fekete alsó+színes felső lehet.
2023. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Persze, az nem tilos, hogy viselj feketét, csak ne legyen az egész az, mert az úgy a gyász színe és emiatt nem illik (de ez se mindenkit zavar, ha a menyasszony azt mondja, hogy lehet, akkor oké). Ha színes felső lesz rajtad, úgy más az összkép. Legyél az eseményhez mérten elegáns, igazából ennyi a lényeg. Valami csinos egyberuha is jó amúgy, ha van olyanod.
2023. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


#1, azért nem hawaii mintás strandingre gondoltam, hanem valami szép, virágmintás felsőre, blúzra, valami ilyesmire :)

2023. aug. 16. 20:45
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

A csak fekete és a csak feher bem illik, tehát ha teljes fekete cuccban jelensz meg. Ha kombinálva van mással az nem baj. Szìnes felső rendben van.

Mindig kell valamilyen nyári szandált vagy magassarkút alkalomra tartogatni. Merthogy valaki mindig fog házasodni, ballagni stb. Ha veszel egy kremszinűt az mindenhez fog menni. Ha csak alkalmakra veszed fel akkor évekig fogod tudni hordani.

2023. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%
Én még ilyet nem hallottam, hogy esküvőre feketében illik menni. Nem temetés az! Rajtam legutóbb egy szürke gatya volt, a cipőmre már nem emlékszem. De nem néztek ki és nem is zavartak haza.
2023. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%
Senki sem írta hogy feketében illik menni.
2023. aug. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!