Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vinteden kérésre nem mérnek...

Vinteden kérésre nem mérnek le ruhát, nem válaszolnak az eladók?

Figyelt kérdés

Nem egy-két esetben tapasztalom, hogy van fenn mondjuk két kép egy nadrágról. Megkérem, hogy mérje már le így meg úgy. Elolvassa és semmi válasz.


Ez normális? Így lehet eladni?



2023. aug. 17. 09:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd meg.
2023. aug. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ja és azt sem írja oda a hirdetésben, hogy slim fit, regular fit, relaxed fit, stb...

Kérdésre sem válaszol.

2023. aug. 17. 09:40
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem normális, de valószínűleg így is lesz aki megveszi. Valószínűleg nem ér meg neki annyit a ruha eladása, hogy ő itt még mérje is neked így meg úgy. Mondjuk ha nem is akarja mérni, akkor is bunkóság az, hogy szimplán nem válaszol.
2023. aug. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg az a megoldás, ha nem veszed meg. Én, mindig válaszolok, ha egyéb információkat kérnek.
2023. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem válaszol, nem tudsz mit kezdeni vele. Ő baja, ha nem tudja eladni neked
2023. aug. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszed meg és kész.
2023. aug. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így. Kértem, hogy mérjen le 3 méretet, mire nagy nehezen lemért egyet. Megkértem, hogy a hiányzó két méretet is adja meg, mire beszólt, hogy milyen buta vagyok, hogy nem tudom, hogy mekkora a S-es méret, és inkább menjek be egy boltba és próbáljam ott fel a ruhát, majd tiltott. Volt aki kerek perec kijelentette, hogy ő nem fog méricskélni. Ha kell akkor megveszem így, ha nem akkor ez van. Nem értem az ilyen eladókat.
2023. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
44%
Tōlem is megkérdezték, 395 Ft-ért adtam volna el egy 8000Ftos nacit. Meg is kerdezte ennyire rossz allapotba van es hogy merjem le. Menjen a p*csaba nemhogy orult volna. Boltba se Meri le neked senki. Oda van irva, hogy S/M stb
2023. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy oda van írva, de minden márkánál kb más a méretezés. A boltban pedig fel tudod próbálni…
2023. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nagyon lusták. Van, aki megveszi így is, mert ismeri az adott márkát és a méretezését és tudja, mire számítson mérés nélkül is. Előbb-utóbb meg fogják tőle venni. Én Vaterázom, ott a terméklapon meg kell adni az adatokat, tehát kicsit több energiabefektetés de legalább a vevőknek sem kell annyit kérdezgetni.
2023. okt. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!