Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai nők nem öltöznek egy...

A mai nők nem öltöznek egy kicsit furcsán? Néha mintha turkálóból öltöztek volna fel sebtében egy bank kirablása után. Vagy nem, vagy én vagyok rossz indulatú de lehet igazam van?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 17:28
1 2
 11/13 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

De, elég sokan öltözködnek turkálóból, mert most ez a menő, de szerintem ezzel semmi baj nincs.

Nekem sem tetszik a mai divat, de amennyire engem ez érint az kb annyi, hogy nem veszek olyan ruhákat a boltban, ami nem tetszik, és úgy öltözök fel, ahogy én látom jónak, amit meg ízléstelennek gondolok, olyat nem veszek fel.

2023. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem az a baj, hogy turkálóból öltöznek, hanem az, hogy egyre kevésbé nőiesek. :(
2023. aug. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább kihalóban van az elegancia és a nőiesség. Nem kell mindenhova kiskosztümben menni, de ma annyira a sportosság lett trendi, hogy ez már szinte mindenhol "kötelező". Az anyagok is elég silányak az esetek többségéban, egy mai ruhának többnyire nincs bélése, ami a tartásán látszik. Pl. vékonyabb nyári nadrágok olyanok, mint a pizsamanadrágok.
2023. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!