Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A mai nők nem öltöznek egy...

A mai nők nem öltöznek egy kicsit furcsán? Néha mintha turkálóból öltöztek volna fel sebtében egy bank kirablása után. Vagy nem, vagy én vagyok rossz indulatú de lehet igazam van?

Figyelt kérdés
2023. aug. 21. 17:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Mert most ez a divat. Amit nem tudok beemelni, az a kötött pulcsi nadrágba tűrése. Nem vagyok még olyan vén, a magam számíze szerint követes is a divatot valamennyire, de ezt nem és nem vagyok hajlandó...
2023. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Hát nekem azok a nők néznek ki furán,akik ilyen fehérnemű szerűkben járnak,kis minisort,body szerelés.

Turis,fastfashion ruhák évek óta divat,szöval fura ha csak most tűnt fel 😉.

2023. aug. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
37%

"Mert most ez a divat."

régen talán másképp volt?

a felnőtt nők nagy többsége besorolható a "házastársi/élettársi kapcsolatban", a "gyerekét neveli", vagy az "élete hátralevő részében a hobbijainak él" kategóriák közül legalább az egyikbe. mind-mind csupa olyan tényező, amik hajlamosítanak rá, hogy hanyagold a külsőddel kapcsolatos igényességet.

(nem mintha a férfi mezőny jobb lenne, de most nőkről szólt a kérdés)

2023. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
A vastag pulcsit a sliccnél naciba tűrve... azt én sem tudom feldolgozni, 20-as testzsírszázalék felett meg pláne nem.
2023. aug. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem maradj csak csendben. Majd ha öltönyben mászkálsz mindenhova, akkor beszélhetsz.


Komolyan, ezek a csöves faaszkalapok pofáznak divatról, akiket 30 évesen is az anyjuk öltöztet.

2023. aug. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Jól látod, és sok közöttük a férfi ruha, a bő szárú nadrág kifejezetten erre hajaz.
2023. aug. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha mindenki, de legalábbis sokan "furcsán" öltözik, nem a te ízlésed tér el az átlagtól? Ami természetesen nem baj, de tudomásul kell venni, hogy mindenkinek lehet saját ízlése.
2023. aug. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

7.

Jól ellent mondtál magadnak.

2023. aug. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
27%

7


Ugyan már, ez nem ízlés, hanem divat kérdése. Pár év és megint cikinek fog számítani.

2023. aug. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Wow, mennyi pickme pontozott le.
2023. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!