Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hord a nők 90%-a rossz...

Miért hord a nők 90%-a rossz méretű melltartót?

Figyelt kérdés
Vajon ez amúgy magyar szokás vagy mindenhol így van? Szinte az összes közepes vagy nagyobb mellű nő,akiknek egy kis emelésre lenne szüksége, olyan melltartót hord,amiben lógnak a mellei (és/vagy rosszul állítja be a pánt hosszát). Megfigyeltem már ezt kifejezetten jól szituált nők körében is. Nekem is nagy mellem van,és hiába vagyok sportos/vékony,sajnos meg vannak ereszkedve. Viszont mindig olyan melltartót veszek,ami jól megemeli. Van,hogy a pántot átvarrom,hogy jobban tartson. Nem tudom elképzelni,mi visz rá arra amúgy ápolt, szép nőket,hogy pont erre ne figyeljenek. Hiszen minden ruha szebben áll, ha jó a melltartó,illetve a testtartás is szebb.
2023. júl. 23. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pl meglazulnak a pántok sokszor maguktól. Nekem meg úgy annyira fel sem tűnik, csak mikor már húzogatnom kell vissza a vállamra mert leesnek. A push upot mondjuk utálom. Közepes mellem van, nem lóg de persze nem is úgy áll mint egy A-s. Engem nem zavar. Azt viccesebbnek tarom mikor a melltartó felnyomja, és úgy néz ki a dekoltázs mintha a farpofák lennének a nők mellei helyén.
2023. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én beállítom a pántokat és odavarrom,hogy ne csúszkáljon. A nagy kosárméretnél a pántok túl hosszúak,sokszor levágok belőle. A túl magasra felnyomott mell egy véglet,lehet normális,feszes magasságra állítani. Az a baj,hogy ha rossz a magasság,akkor a melltartó saját súlya még le is húzza a melleket egy kicsit.
2023. júl. 23. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Sajnálom, hogy neked ez ilyen mentális szenvedést okoz. 😢
2023. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hosszúhajú ***** válasza:
0%

[link]


ezt én is nehezményezem ezért elküldöm ezt

2023. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3as,fotózással foglalkozom, a kérdést az ihlette,hogy embertelen mennyiségű utómunka helyrehozni egy rosszul megválasztott melltartót, illetve teljesen tönkreteszi a legszebb ruhát is. Persze mindenki csinosnak, modell alkatúnak akar tűnni,és pont ezért nem értem, hogy nem veszik ezt észre.
2023. júl. 24. 00:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Pepco miatt ne pontozzatok le lécci, tudom, proli meg minden, de...


Szóval tavaly v előtte a Pepcoba érkeztek tök jó melltartók. Pepcohoz képest meglepően jók, t-shirt és balconette fazonban. E-től talán G-ig. Nekem 80E-s kellett, így vettem párat és tényleg baromi jók voltak, tartottak, nem vágtak be, nem szakadtak. Csakhogy mindenki elkapkodta a nagy szám/nagy kosár méreteket. És kérdező, ez részben megválaszolja a kérdésed: sokszor a nők sem tudják, mit jelent a szám és a betű. Itt ebben a kategóriában is olvastam olyat, aki mosolyogva dicsekedett, hogy 100-as a melle (nekem is volt, nem bántásból), ami csak annyit jelent, hogy kövér.


Na és miután ki lett fosztva az egész, maradt egy csomó 75D/E/F/G. Mert általában, mivel a mell zsír, nagyobb testalkathoz nagyobb mell párosul, vékonyabbhoz kisebb. Baromi ritka, aki természetesen 75E-t hord - az meg gondolom nem Pepcoba jár.


Ezzel azt akartam mondani, hogy mintha maguk a gyártók sem vennék figyelembe, mik az átlagos méretek. És ha az sem tudja, mi a helyzet, aki ebből él...

2023. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os, ezzel mondjuk maximálisan egyetértek. Alig van jó melltartó. Én is 80/E vagyok pont. Már eleve az E méretből van,hogy 85/90-től kezdődik a szàmozás. Illetve rengeteg helyen el van számozva. Én magas vagyok és vékony,de mégis nagy melleim vannak. Múltkor rendeltem egy melltartót,amit a webshopban egy kb 100kg-s nő fotójával reklámoztak. Gondoltam csak jó lesz, hát kicsi lett a kosár- ugyanakkor a pántok olyan hosszúak voltak h kb köldökig értek.

De oké,ez az én személyes kálváriám. De vannak,akiknek teljesen átlagos,kisebb mellük van. És náluk aztán pláne nem értem,miért nem lehet normális méretet hordani.

2023. júl. 24. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A nők többségének fogalma sincs mekkora méretűre van szüksége, de ha mégis, akkor a különböző márkák más-más méretezése miatt szintén rosszul választanak. Illetve vannak akik a hízást/fogyást sem veszik figyelembe, hogy utána ismét meg kellene mérni.
2023. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!