Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rá kell venni a lányunkat...

Rá kell venni a lányunkat hogy hordjon melltartót?

Figyelt kérdés
Idén tavasszal töltötte a 13-at és most kezd szúnyogcsípésnél nagyobb lenni neki a melle (ha az anyja génjeit örökölte akkor hamar abba is fog maradni a növekedés). Ő egyelőre nem gondolja úgy hogy bármit is kéne venni póló alá ha a helyzet (iskolai ünnepség, temetés, stb.) nem kívánja meg. Kérdés hogy kell-e erőltetni hogy hordjon bármit úgy hogy ő se szeretne és a kosármérete se indokolja? Vagy ennyi idősen már ráhagyhatjuk hogy elég nagy lány ahhoz hogy eldöntse? (Zárójelben: az anyja se hord melltartót mert felesleges az éppencsak A kosaras melleire, akivel amúgy egyet is értek).

2023. aug. 23. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Amikor én kicsi voltam kaptam anyukamtol egy ilyen top szeruseget, az kifejezetten erre volt. Eltakar azért, hogy ne látszódjon át. Szerintem így izlésesebb. És igen, meg kellene tanítani rá.

Felnőttként se szép látvány ha átvirít

2023. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Ha a bimbó átlátszik akkor érdemes hordania. Egyebkent semmikepp. A meltarto foleg formasit illetve a nyagmellueknek leveszi a hatarol a terhet. Kis mellnel egeszsegesebbha az ember nem hord. Mellei is szebbek maradnak


Es nokent azt mondom, sokkal jobb az elet melltarto nelkul, elvezze ki. Foleg ha neki nincs ra igenye

2023. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem el tudja ő ezt dönteni magának. Lassan kimegy a melltartó is a divatból mint a fűző. És talán a társadalom kiheveri hogy a nőknek is létezik mellbimbójuk.
2023. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
1%

4# ja csak elég sok formájú van. És intim terület. Azért mert már a nők azt se tudják hogy mutogassák magukat. Pláne szép mikor az oregeknek a tapadós ruhába atlatszik a lógós mell. Gratulálok...

A férfiak hordjanak tapadós sztreccsnacit ami mutatja a golyókat, dudorokat. Fincsi lesz

2023. aug. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

A férfiak konkrétan a csimpanzcsöcsüket lóbálva felmeztelenül szoktak utcára menni így nyáron. Úgyhogy nem értem mi a gond. Az miért baj, hogy sok formájú mell van? Szerinted köteles minden nő olyanra korrigálni a mellét ami benned szexuális vonzalmat ébreszt? Elég undorító hozzáállás. Biztos te is ronda vagy sokak szemében, mégsem mennek oda hozzád hogy húzz zacskót a fejedre.

A mell maga intim rész. Ezért eltakarja az ember ruhával. De senki nem köteles kényelmetlen szar kalodába zárni a testét.

És igen, engem pl nem zavar a sztreccsnaci. Mondjuk kényelmetlennek tűnik, a melltartó nélküliség lényege meg a kényelem, úgyhogy nem egy a motiváció. De amúgy rengeteg férfinak látszik a cucc körvonala sima vékonyabb anyagú nem sztreccs gatyában is. Egészségükre.

2023. aug. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
22%

6# jól van akkor hajrá! Nagyiddal együtt lógós csöccsel közlekedjetek. Húzzal te a fejedre zacskót, biztos te vagy ronda, mások szemében is, ezért érzel késztetést hogy mutogasd magad, ha már mással nem tudsz kihúzni figyelmet a legalja hapsikból. Vannak kényelmes igényes melltartók. Nem azt mondtam h csadorban kell járni. A szép dekoltázs elegáns, vonzó, de kíváncsi a retek az undormány csöccsbimbodra.

Tiszta elit küllem, mint az angol királyi családban, ott is lebegtetik, virítják a bimbót nemde?

A vidéki sutyik, meg a C kategoriások szoktak így járni ki melegitőnacival...

2023. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó te beteg vagy.Én se sokat hordtam életemben,jó melleim vannak,a bimbókat meg nem kötelező bámulni.Nem kell másokat nézegetni,senki se kötelez rá.Nehogy már egy vad idegen szabja meg mit vesgyek fel.

A lányotokat kerdezzétek meg ,akar e valamit a melleire.

2023. aug. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
7%

Nekem is jó melleim vannak mégse mutogatom. Bugyit se hordjatok akkor.

Vagy alulra pelenka felülre meg semmi

2023. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Bugyit se mindig hordok.Ne haragudj,de egy normális felnőtt ember nem foglalkozik azzal másokon mi van.A mellbimbó pedig a gyermek táplálására szolgál,semmi másra.Mindenkinek van.
2023. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk van mosógép meg víz.És több száz ezer forint is bugyira,mivel van pár darab,és nem a legolcsobbak.Még mellttartóm is van,ha kell.Ennek ellenére nem tartom szégyellni valónak az emberi testet.
2023. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!